Policja szuka sprawców kradzieży torebki

5

Funkcjonariusze proszą o kontakt, który może być pomocne w ujęciu sprawców kradzieży w sklepie w Krzanowicach.

Funkcjonariusze z komendy w Krzyżanowicach prowadzą czynności dochodzeniowe w sprawie kradzieży, która miała miejsce w lipcu w sklepie przy ul. Opawskiej w Krzanowicach. Policjanci pracują aktualnie nad nagraniami z monitoringu. Na zabezpieczonym materiale dowodowym widać, że sprawcy to czterej niezidentyfikowani mężczyźni . Jeden z nich ukradł torebkę wraz z zawartością. Skradzione przedmioty należały do mieszkanki powiatu raciborskiego. Wiadomo już, że sprawcy kradzieży wsiedli do BMW 3 model E 64 o początkowych numerach rejestracyjnych SCI. BMW było koloru czarnego. Policjanci zwracają się do mieszkańców powiatu o udzielenie informacji, które mogą być pomocne w ujęciu sprawców. Gwarantują anonimowość. Kontakt w tej sprawie możemy uzyskać pod numerem 32-459-42-02 lub 997. W galerii prezentujemy obraz sprawców.

- reklama -

 

 

 Być może ten człowiek jest sprawcą kradzieży torebki. Policja prosi o kontakt, jeśli posiadamy wiedzę w tej sprawie.Zobacz zdjęcia w galerii.

 

/l/ za KPP

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Tych już nie znajdziecie , widać przecież że to są jakieś cygany. Napuściliście do kraju tego *** i teraz trzeba wszystko zamykać na kłódke. [usunięte przez moderatora]

  2. Mojemu chłopakowi ukradli dziś telefon – weszli do sklepu w 3, on był jako sprzedawca sam – dwójka się nim zajęła, prisiła o pokazanie jakichś produktów, a jeden wyciągnła zza lady wszystko co znalazł – w tym nowy telefon.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here