Konkurs dla kinomaniaków – rozstrzygnięty

0

Zwycięzcy konkursu otrzymają karnety do Video World i przez cały miesiąc będą mogli obejrzeć tyle filmów, ile zechcą.

Hity i nowości Video World

- reklama -

"Transcendencja"

Pracujący nad stworzeniem sztucznej inteligencji naukowiec zostaje postrzelony przez przeciwników. Zdesperowana żona podejmuje próbę przeniesienia jego umysłu z umierającego ciała do komputera.

gatunek: Dramat, Sci-Fi
produkcja: Chiny, USA, Wielka Brytania
premiera: 9 maja 2014 (Polska) 10 kwietnia 2014 (świat)
reżyseria: Wally Pfister
scenariusz: Jack Paglen

 

 
Video World
ul. Opawska 67
Racibórz
http://www.videoworld.pl/

NOWOŚĆ W VIDEO WORLD
skup sprzedaż wymiana gier PS3 oraz XBOX 

 
 

 

KONKURS:
Do rozdania mamy:
– dwa karnety na pięć dowolnych nowości w Video World z rabatem 99 %

 

Nagroda będzie do obioru w wypożyczalni Video World przy ulicy Opawskiej 67 w Raciborzu.

Co zrobić, aby wygrać jeden z dwóch karnetów? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie cztery aktorki były również brane pod uwagę do roli Evelyn w filmie "Transcendencja"? Odpowiedzi można przesyłać na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Transcendencja", a w treści swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 22 września.

 

Zwycięzcy:

Radosław Kardyka
Julia Anna Parzonka

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.  

/p/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here