Konkurs: do wygrania słownik gwary śląskiej! – rozstrz

0

Weź udział w konkursie Domu Książki w Wodzisławiu i wygraj mały obserwator przyrody z naklejkami.

Do wygrania Ilustrowany Słownik Gwary Śląskiej!

- reklama -

 

Książka w bardzo atrakcyjny sposób zapoznaje czytelnika ze słownictwem i zwrotami śląskiej gwary. Przeznaczona jest nie tylko dla Ślązaków. Zawiera bardzo wiele zdjęć, rysunków i wiców. Format A4, 52 strony, miękka okładka.

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Wodzisławia  należy odpowiedzieć na pytanie: Co to jest pukeltasza i ostrzołka?

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]. W temacie maila wpiszcie "Słownik". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 22 września. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Wodzisławiu (Rynek).

 

Zwycięzca: Jan Kot

 

 

 
 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here