Oktoberfest w Szymocicach już wkrótce

Pod koniec września szykujcie się na Piwo i kiełbaski.

W AquaBrax w Szymocicach w dniach 27 i 28 września odbędzie się „Oktoberfest 2014”. W sobotę imprezę będzie prowadzić Jerzy Ciurlok z kabaretu „Masztalskich” oraz Piotr Scholz, Gracjan Humeniuk. Tego dnia wystąpią m.in. Kabaret Masztalskich, Książę Lipin z przyjaciółmi, Mirosław Szołtysek i wesołe Trio oraz Damian Holecki z zespołem. W niedzielę imprezę będzie prowadzić Geno. Już od 16.00 zacznie się Koncert promocyjny Wielkiej Gwiazdy Listy Śląskich Szlagierów. Następna w kolejce będzie Lista Ślaskich Szlagierów na żywo w telewizji TVN. Wystąpią Teresa Werner, Karpowicz Family Mariusz Kalaga. Mona Lisa, Duo Feniks, Brygida i Robert Lukowski, Paweł Golecki.

- reklama -

 

 

Ceny biletów w sobotę i niedzielę:

Sektor VIP – (piwo + kiełbaski) – 50 zł.

II sektor – (piwo) – 40 zł

III sektor (piwo) – 25 zł.

Dzieci do lat 13 wstęp wolny

 

 

 W Szymocicach szykuje się dobra impreza zakrapiana piwem.

 

Bilety można nabyć w restauracji Braxton, w Ośrodku Aquabrax oraz w różnych zakładach pracy.

Raciborz.com.pl oraz gazetainformator.pl są patronami medialnymi wydarzenia.

 

/l/

 

                                

- reklama -

19 KOMENTARZE

  1. Dlaczego kultywuje się niemieckie tradycje na polskich ziemiach!? To już nawet nie obroni się stwierdzeniem, że mieszkamy na Śląsku , bo ta głupkowata pijacka tradycja wywodzi się z Bawarii, która z Polską nie ma nic wspólnego!

  2. @ do poniżej – No wlasnie, tu jest Śląsk a nie Bawaria, jak ci się nie podoba , to do Bawarii i tam sobie piwsko zapijaj i rządż swoją zadufaną głupotą. Naród przyjdzie, naród wypije i naród zagłosuje – makabra.

  3. Znów ten trzęsący portkami się tu pojawił he he !Nie bój się,na Śląsku nic ci nie grozi!Nie szczuj na Ślązaków i nie gryź,bo to nasza ziemia i jedyna ojczyzna!Ty tego nie zrozumiesz,bo jesteś tkz.łapaniec.

  4. Rzucacie się „Slązacy” na Polaków, jaby Śląsk byłm osobnym krajem. A nie jest! Więc szanujcie obyczaje i prawa i obywateli Polski, albo sobie własny kraj / państwo znajdźcie na Wasze niemiecko-śląskie fanaberie!

  5. Twój komentarz jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.Jesteś bezczelną kreaturą,pokazującą wasze prawdziwe intencje!Jak śmiesz nas Ślązaków stąd wyganiać?Jakim bezczelnym trzeba być,by zawitać do kogoś przed 70 laty,a teraz wyganiać stąd autochtonów?Twój podpis okresla poziom intelektalny twojej osoby-MASAKRA!

  6. z tym pulokiem hadziajskim nie ma co dyskutowac . Jemu Oktoberfest kojarzy sie tylko z Onklem Adolfem . Poloki wala gorzola i to tak dlugo az sie flacha obali .A tyn pieronski bez przebaczenia Slozak / to pieronski gorol / i inne pociuloki niech se zatancza kujawiaka abo tupanego z buta na podloge . Od nos wy gorolskie chachary trzymejcie sie z daleka . O zopft is

  7. Nie ośmieszajcie Slązaków swoimi prostackimi wypowiedziami. Faktyczny Ślązak, do takiego poziomu wypowiedzi by się nie zniżył. Nauczyli się prostackich słow i na forach się popisują.

  8. Powiem tylko jedno – wyjechałam z Polski na chwilę, ale w Niemczech spodobała mi się serdeczność obywateli i ich otwartość, to że nie roztrząsają historii na okragło. Patrząc na te Wasze wypowiedzi wiem, że do Polski już nie wrócę.

  9. do niemka . I tu masz racje . W Polsce wiecznie zyje sie przeszloscia i martyrologia . Juz same czytanie lituratury w sierpniu mialo tylko jedno podloze . Pokazanie sarmackiego oblicza polaków . na zachodzie zyje sie tym co jest i co bedzie a nie wiecznie tym co bylo . To co bylo – dobre i zle o tym trzeba pamietac i nie zapomniec ale nie tym wiecznie zyc . Zreszta z Polski co miesiac wyjedzaja tysiace ludzi . I na 10 ; 8 pozostaje na zawsze albo na dlugie lata . Po co tam wracac ? Do tego bajzlu ??

  10. No co ty gadasz?W Polsce panuje ład i porządek,polska gospodarka to silnik Europy.Dajemy pracę Niemcom,Holendrom i Anglikom!A samochodami z naszej dumy narodowej FSO jeździ cały świat.Kto by tam chciał zasuwać szwabskim samochodem?Co pro-polscy?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here