Pokaz Śmieciomody

0

Z okazji corocznej akcji „Sprzątania Świata” w naszym Przedszkolu odbył się nietypowy POKAZ ŚMIECIOMODY, który podsumowuje jednocześnie działania proekologiczne realizowane w naszej placówce w ramach zadań z zakresu ISO 14001.

Dzieci spacerując w rytm szybkiej muzyki, z dumą prezentowały na wybiegu kreatywne
i zabawne kreacje swoich projektantów – rodziców. Obowiązywał materiał ekologiczny – np. papier, plastik, kartony – które można potem poddać recyklingowi. Mali modele i modelki spisali się znakomicie. Każdy uczestnik pokazu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek ekologiczny ufundowany przez Urząd Miasta w Raciborzu.
W kolejnej części spotkania przedszkolaki zobaczyły ciekawy pokaz multimedialny na temat segregacji śmieci oraz ekologicznego sposobu życia. Impreza miała na celu zwrócić uwagę zarówno dzieciom jak
i rodzicom na ogrom wytwarzanych przez człowieka śmieci, zachęcić do recyklingu oraz do powtórnego wykorzystywania niektórych odpadów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie się w zabawę.Pomysłowość w wykonaniu strojów dzieci przeszła najśmielsze oczekiwania. Gratulujemy Rodzicom.
opr. I.Perek i S. Henrykowska

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here