Poseł się wzruszył? „Wybujałą masz człowieku wyobraźnię”

2

Henrykowi Siedlaczkowi niezbyt spodobało się przypisanie go do SLD, nawet jeśli wynikło to z przejęzyczenia. Mimo to lewica chętnie widziałaby go w swych szeregach

 

- reklama -

 

 

Zabawna sytuacja miała miejsce podczas drugiego dnia 75. posiedzenia sejmu odbywającego się w ostatni czwartek. Wicemarszałek Marek Kuchciński zapowiadając wyjście na mównicę posła z Rud przejęzyczył się mówiąc: – Proszę. Głos ma poseł Henryk Siedlaczek, Sojusz Lewicy Demokratycznej… przepraszam, Platforma Obywatelska. Spojrzałem na następnego mówcę.

 

Siedlaczek początkowo nie odniósł się do pomyłki i wygłosił swoją kwestię. Skomentował natomiast przemawiający po nim Romuald Ajcher z SLD: – Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Pan poseł Siedlaczek wzruszył się, gdy pan marszałek się przejęzyczył. Panie pośle, wielu było takich, w związku z tym niech się pan nie przejmuje tym, że złożono panu taką propozycję. Ja ją podtrzymuję.

 

 – Ale o czym ty, człowieku, gadasz? Wybujałą masz wyobraźnię – odciął się Siedlaczek, na co Ajcher zareagował: – Pan już wie, panie pośle, o czym ja mówię.

 

/ps/

 

 ——————————————————

 

zobacz także:

 

Tusk szefem Rady Europejskiej. "To współczesny Otton III"

– W ten sposób Unia pokazuje, że liczą się kompetencje i fachowość, a nie czcze politykierstwo – poseł Siedlaczek komentuje objęcie przez Donalda Tuska jednej z najwyższych funkcji w UE.

 

 

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here