
Strażacki land rover dachował. Zobacz zdjęcia.
Wczoraj na drodze wojewódzkiej 916 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu Krzyżanowice – Czechy. Strażacki land rover zjechał na pobocze i dachował. Przyczyną kraksy było wymuszenie pierwszeństwa przez ciągnik ursus. Kierowca wozu strażackiego chcąc uniknąć zderzenia wjechał na teren prywatnej posesji i uderzył w słup.
- reklama -
Strażacki land rover zjechał na pobocze i dachował. Zobacz zdjęcia ze zdarzenia.
/l/
- reklama -




![Styczniowe kolędowanie w raciborskich bibliotekach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/koledowanie-biblioteka-ostrog-ocice.jpg)
![Raciborska biblioteka rozpoczęła rok koncertem muzyki żydowskiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/zachor-spotkanie-noworoczne.jpg)

![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)






![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)





