Radny nie chce dać policji pieniędzy. Bo dostał mandat

13

Radni miejscy poparli uchwałę o przekazaniu raciborskiej komendzie kolejnego wsparcia finansowego. Nieoczekiwanie sprzeciwił się temu Krzysztof Myśliwy.

Chodzi o 4 tys. zł z przeznaczeniem na zakup przez Komendę Powiatową Policji w Raciborzu towarów i usług. Uchwały takie rada miasta podejmuje 1-2 razy w roku, z reguły jest to dla raciborskiej policji przyczynek do zwrócenia się do komendy wojewódzkiej o zakup nowego radiowozu. Najczęściej też nie ma dużego sprzeciwu wobec wspomagania policji, tym razem jednak stanowczo zareagował radny Krzysztof Myśliwy. – Nie! – rzucił krótko w trakcie czwartkowego posiedzenia komisji gospodarki miejskiej. – Mandat dostałeś? – zapytała wśród ogólnej wesołości Krystyna Klimaszewska, na co Myśliwy przytaknął. I jak zapowiedział tak zrobił – zagłosował przeciwko pomocy dla komendy. Pozostali radni postanowili jednak 4 tys. zł komendzie przekazać.

- reklama -

 

/ps/

- reklama -

13 KOMENTARZE

 1. Autor tekstu powinien wziąć korepetycje z wyczucia humoru. Wszyscy z obecnych wyczuli żart radnego Krzysztifa Myśliwego tylko nie redaktor. Żadnego mandatu nie było. Radny faktycznie głoswał przeciw ale zupełnie z innego powodu, a uzasadnienie ewidentnie było dowcipem.

 2. Wow! Radny Myśliwy Krzysztof wydobył z siebie głos po 4 latach milczenia! Radni z Ostroga (gdzie go wystawił Wojnar, by go mylili z Robertem Myśliwym) – otwierajcie szampany !

 3. Radnego Myśliwego Krzysztofa nikt na Ostrogu z nikim nie pomyli, bo wszyscy go dobrze znają zwieloletniej rzetelnej pracy dla mieszkańców tej części miasta w SM Nowoczensna. To dobry fachowiec i sympatyczny, uczynny człowiek.

 4. [b]Przejazdowa[/b] (Wczoraj 23:47)
  napisał(a):
  Radnego Myśliwego Krzysztofa nikt na Ostrogu z nikim nie
  pomyli, bo wszyscy go dobrze znają zwieloletniej rzetelnej pracy dla
  mieszkańców tej części miasta w SM Nowoczensna. To dobry fachowiec i
  sympatyczny, uczynny człowiek.

  MOŻE TO TEŻ TYLKO DOWCIPNY ŻART SKORO TO TAKI JAJCARZ?

 5. Tak włąśnie rządzi się naszym krajem -mi się nie podoba, to inni też nie będą lubić. Politycy myślą tylko o sobie. A jak myśliwemu kiedyś się coś stanie, wnuk zostanie potrącony przez auto albo ulubiony kot porwany to się zwróci do policji o pomoc.

 6. POlicja to POlicja municypialna ? O ile wiem miejska to jest nie POlicja a … ,,straż,, i to nie ta od gaszenia POżarów. Ta od ,,zasranego miasta,, parkowania, spacerków dla zdrowia PO mieście, koszenia – nie, nie trawników – a koszenie kasy za ,,parkowanie,, czy niewywiezione śmieci. Bo o ,,zaDYMianie,, byle czem to już się boją pytać … Myśliwy marację. Tym samym rosnące szanse na … MANDAT. Prawdziwy. Nie wiadomo tylko czy od wyborców czy… POlicjantów. POwiatowych [,,hajduczkowych,, ] . [b],,Dziadostwo,, POlicję swą niech sPOnsoruje ,,. [/b]Bogate jest. [color=#333300]Na 40 tysięczne PRemie dla szwagrów ma a 4 tysięcy dla POlicji … brak ??? [/color]

 7. Myśliwy uprawia sobię prywatę za nasze pieniądze. Jego humorky i kaprysy opłacane są z kasy podatników. Naprawdę dalej tak być nie może! Jak on się w ogóle dostał do Rady Miasta?

 8. ~polowanie (Dzisiaj 19:46)
  Ocena: 0 + | – Cytuj
  Ten pan prezentuje standardy jakie obowiązują w ugrupowaniu Wojnara. Dalej głosujcie na Tadeusza i całą mizerotę jaka za nim stoi.

  Nietrafne! Akurat Wojnar Policję kocha. Jakby mógł, dałby nie 4, a 400 tyś!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here