Co dalej ze stajniami huzarskimi na Ostrogu?

5

Obiekt będzie uporządkowany w ciągu 2 lat. Po remoncie znajdzie się tam siedziba jednej z raciborskich firm budowlanych.

Nie udało się zbyć hoteliku, tzw. domu sportowca na terenie OSiR. Prezydent Lenk jako jedną z przyczyn wskazuje, iż przetarg był niedostatecznie nagłośniony. Ogłoszenie o wystawieniu nieruchomości na sprzedaż ukazało się jedynie na stronie BIP ośrodka, a to zdecydowanie za mało by dotrzeć do poważnych kontrahentów. Dlatego kolejną próbę zbycia chciałby odpowiednio nagłośnić, m.in. poprzez ogłoszenia w prasie o zasięgu wojewódzkich. Potencjalnych kupców ma zachęcić także otoczenie na Ostrogu. Trzeba wspomnieć o pięknie przygotowanej okolicy, że tam jest zamek, browar, aquapark.

- reklama -

Jedyne co jeszcze szpeci najbliższe otoczenie to huzarskie koszary, ale i one doczekają się w perspektywie kilkunastu miesięcy uporządkowania. – Pan Trawiński ma 2 lata na uporządkowanie obiektu i to zrobi, bo to porządna firma – tłumaczy prezydent. Prace związane z zabezpieczeniem już trwają, remont ruszy już na wiosnę. Co znajdzie się w wyremontowanych stajaniach? – Firma Bruki Trawiński chce tam przenieść swoją siedzibę, od magazynów po pomieszczenia biurowe – zdradza M. Lenk.

 

/ps/

 

—————————————————————————————————————-

Reklama

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Oby ten obiekt odzyskał dawną świetność i styl. Remont takich obiektów jest bardzo kosztowny, ale warto ratować ginące perełki architektury, bo współczesnych koszmarków budowlanych jest aż nadto.

  2. [img]upload/small_0ScreenShot185.jpg[/img][img]upload/small_1ScreenShot186.jpg[/img][img]upload/small_2ScreenShot186.jpg[/img][img]upload/small_1ScreenShot187.jpg[/img][img]upload/small_4ScreenShot188.jpg[/img][img]upload/small_0ScreenShot189.jpg[/img]Jak w s z y s t k o poD[img]upload/small_0ScreenShot183.jpg[/img][img]upload/small_1ScreenShot184.jpg[/img] LENKIEM, WOJNAREM, Z CAŁĄ TO ICH KOALICJA !

  3. czy są takie obiekty na terenie śląska ? można to śmiało sprzedawać jako atrakcja turystyczna. zamek był w podobnym stanie i co ? upór Hajduka doprowadził że teraz każdy tym się chce chwalić. a Lenk chce to burzyć.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here