Dzieci z Nędzy oficjalnie pasowane na przedszkolaka

0

Były piosenki, wierszyki i tańce, a na finał oficjalne pasowanie na przedszkolaka.

Pani Wioletta ze swojej córeczki małej Mai jest bardzo dumna. – Wyszalała się, wybawiła. Taki dziś ważny dzień, widać, że dzieci są przejęte – pani Wioletta jest przekonana, że posłanie dziecka do przedszkola było bardzo dobrą decyzją. – Widzę jakie postępy Maja robi, zaczęła więcej mówić, śpiewa, maluje, tańczy. Wiem, że warto posłać dziecko do przedszkola, bo zupełnie inaczej się tu rozwija niż w domu. Uczy się nowych rzeczy, ma tu wiele atrakcji, staje się samodzielne. Widzę, że Maja jest tu szczęśliwa – mówiła mama Mai. Mała przyznaje, że swoje przedszkole bardzo lubi, bo "jest tu pani Gosia oraz dzieci!".

- reklama -

Pani Katarzyna, mama Igorka bardzo dobrze ocenia działalność przedszkola w Nędzy. – Tym bardziej, że mam porównanie, bo przeprowadziliśmy się tu niedawno, a wcześniej Igorek chodził do innego przedszkola. Atmosfera w przedszkolu jest super, pani wychowawczyni potrafi sobie poradzić z wymagającą grupką, także chodzimy do przedszkola z uśmiechem, łezki jeśli już to tylko na początku – uśmiecha się pani Katarzyna.

 

 

Pani Izabela, mama małej Ani, przedszkole w Nędzy bardzo chwali. – Bardzo na plus! Dzieci świetnie się bawią, mają fajną wychowawczynię – mówi. Chwali też pomysł prowadzenia przez placówkę swojego profilu na Facebooku. – Rodzice mogą obserwować co dzieci robiły każdego dnia! – cieszy się pani Izabela.

Małgorzata Procek, wychowawczyni pasowanych dziś przedszkolaków, mówi, że w pracy z dziećmi najważniejsze są ciepło i zrozumienie. – To malutkie dzieci, więc wiadomo, że na początku maluchom jest ciężko, gdy muszą zostawić mamę i tatę i wejść w nowe środowisko – przyznaje pani Małgorzata.

Grupa mianowanych Smerfów liczy 20 dzieci w wieku 2,5 – 3 latek.

/gmina Nędza/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here