
Na Zamku Piastowskim eksperci WFOŚiGW opowiedzą kto i na jakich zasadach może ubiegać się o środki od funduszu.
14 listopada 2014 r. o godz. 11.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się spotkanie dotyczące dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na zadania proekologiczne.
Informacji będą udzielać kierownicy zespołów z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Organizatorzy zachęcają, aby skorzystać z tej okazji, aby uzyskać informacje z „pierwszej ręki” i na miejscu w Raciborzu.
W programie spotkania przewidziano dyskusję (pytania i odpowiedzi) dla tych, którzy już mają na uwadze konkretne przedsięwzięcia.
Zgłoszenia jednego lub kilku przedstawicieli należy dokonywać w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej telefonicznie: 32 415 51 89 lub mailowo: [email protected]
Rejestracja uczestników już od godz. 10.30.
TEMATYKA SPOTKANIA
I. Możliwości uzyskania dofinansowania z WFOŚiGW w Katowicach na zadania proekologiczne:
Lista przedsięwzięć priorytetowych planowanych do dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Katowicach na 2015 rok
Zasady udzielania dofinansowania i kryteria wyboru przedsięwzięć
Terminy naborów wniosków o dofinansowanie
w podziale na następujące obszary dofinansowania:
ü Ochrona atmosfery i powierzchni ziemi – Ewa Maniecka – Kierownik Zespołu
ü Gospodarka wodna i ochrona wód – Krystian Smuda – Kierownik Zespołu
ü Ochrona Przyrody, Edukacja Ekologiczna i Profilaktyka Zdrowotna – Ewa Cofała – Kierownik Zespołu
ü Fundusze europejskie – Małgorzata Kuchna – Kierownik Zespołu
II. Możliwości Powiatu dofinansowania unieszkodliwiania azbestu – Krzysztof Sporny – Kierownik Referatu Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa
Dyskusja, sesja pytań i odpowiedzi
publ. /ps/






![Opowieść o Camino de Santiago w bibliotece na Ostrogu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/santiago-klub-przyjaciol-biblioteki.jpg)
![Kawiarenka Seniora: rozmowy o świętach, zdrowiu i codziennych wyzwaniach [ZDJĘCIA] Kawiarenka Seniora: rozmowy o świętach, zdrowiu i codziennych wyzwaniach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/kawiarenka-seniora.jpg)
![Złote medale zawodników Łamatora na mistrzostwach Śląska [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/lamator-raciborz-11.jpg)




![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)








