Anita Lipnicka i John Porter – z koncertem w RCK [WIDEO]

2

Moje utwory to to, co obserwuję – mówi John Porter w wywiadzie dla Czytelników. A. Lipnicka – jestem znacznie dojrzalsza…  Wywiad i koncert na wideo>> 
Artyści dla raciborzan przygotowali utwory, które są ich wspólnym dziełem. – Będziemy śpiewać nasze wspólne utwory, gdyż od paru lat komponujemy i występujemy także osobno. Jednak na takie koncerty w duecie zawsze wybieramy utwory z naszych wspólnych, trzech płyt – mówiła Anita Lipnicka.

W wywiadzie, którego artyści udzielili przedstawicielom raciborskich mediów przed koncertem w RCK mówili także o inspiracjach. – To samo życie. Moje utwory to to, co obserwuję – mówił John Porter. Anitę Lipnicką zapytano także o jej przygodę z zespołem Varius Manx. – Jak oglądam piosenki z tamtego okresu to tak jakbym oglądała zdjęcia z komunii – śmieje się wokalistka. – Dziś jestem już zupełnie kimś innym. Jestem znacznie dojrzalsza – dodaje.

- reklama -

/p/

 

 

 

—————————————–

 

Zobacz również fotogalerię z koncertu – Lipnicka i Porter w RCK>>

 

 

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. A mnie się wydaje, że p. Anita jest tylko i wyłącznie starsza. Varius Manx to była sztuka, teraz jej utwory sa po prostu takie, jak wszytskie inne – nic specjalnego.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here