Lipnicka i Porter oczarowali publiczność w RCK [ZDJĘCIA]

5

Ten koncert wiele osób zapamięta na długo. Anita Lipnicka i John Porter w Raciborzu. Zobacz zdjęcia>>

Podobna wrażliwość muzyczna, harmonia głosów, melodyjne utwory, poetyckie teksty, niepowtarzalny i bezpretensjonalny nastrój, który udaje im się tworzyć na koncertach to sekret ich sukcesu. Anita Lipnicka i John Porter dotychczas nagrywali i koncertowali tylko i wyłącznie wspólnie.

- reklama -

 

 

 

Spotkali się w lutym 2002 roku, kiedy Anita została zaproszona do zaśpiewania w duecie z Johnem piosenki „For You” na jego płycie „Psychodelikatesy”. Pomimo różnych doświadczeń i odrębnej artystycznej przeszłości okazało się, że bardzo wiele ich łączy. Artyści wiele koncertują zarówno w Polsce, jak i za granicą – zawsze ciepło przyjmowani przez publiczność. Nie inaczej było podczas koncertu w Raciborzu. Koncert był nie lada gratką. Bilety rozeszły się w mgnieniu oka.

 

Podczas koncertu można było usłyszeć utwory z najnowszej płyty duetu, która nosi tytuł "Honey Trap", ale nie tylko. Nie zabrakło dobrze znanych i lubianych piosenek  dwóch poprzednich płyt. Lipnickiej i Porterowi na scenie towarzyszył zespół w składzie – Krzysztof Poliński, Marcin Lamch, Potr Winnicki, Arek Krupa oraz Roman Kunikowski.

 

 

 

/p/

 

 

 

——————————————————————————————————

Polecamy również wywiad z Anitą Lipnicką i Johnem Porterem:

 

 

Moje utwory to to, co obserwuję – mówi John Porter w wywiadzie dla Czytelników. A. Lipnicka – jestem znacznie dojrzalsza…  Wywiad i koncert na wideo>> 

 

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Jakże rożne oceny – to sie nazywa punkt widzenia. To ja powiem coś z polityki środka: Artyści z klasą, doskonałe wykonanie koncertu, nie ukryli jednak elementu rutyny, zwłaszcza w kontakcie z publicznością, na scenie nie dali jednak z siebie wszystkiego.

  2. Super wykonanie i super wykonawcy.A pani Anita piękna urocza.Rutynę to ty masz chyba w krytykowaniu innych.Wyjdz na scenę następnym razem i sam coś zaspiewaj a potem krytykuj.W rutynę to wpadli chyba już nasi rządzący od trzech kadenci.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here