
Krzysztof Tokarski oraz Bartosz Hoderny z zawodów w Łodzi wrócili ze srebrnymi medalami.
Bartosz Hoderny oraz Krzysztof Tokarski, pływacy ZSOMS w Raciborzu stanęli na podium Grand Prix Polski, które odbywały się 8-9 listopada w Łodzi. Podopieczni trener Marii Gawliczek zajęli drugie miejsca na dystansach 50 oraz 200 stlem klasycznym:
Bartosz Hoderny – 200 klas, 2:15; 08 II miejsce
Krzysztof Tokarski – 50 klas, 0:28,29 II miejsce
Poza wymienionymi zawodnikami swoje rekordy życiowe poprawili:
Kamil Szydłowski – 100 klas 1:06,57
Karol Trela – 200 zm 2:17,21
Bartosz Hoderny – 200 zm 2:07,72

/p/






![Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra [ZDJĘCIA] Wystawa „Mój Frysztat” otwarta w Galerii Gawra](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/vladislav-miczek.jpg)
![Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Karin Lednická gościem raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/karin-lednicka.jpg)



![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)






![Terytorialsi ćwiczyli w Kuźni Raciborskiej rzut granatem [ZDJĘCIA] Terytorialsi ćwiczyli w Kuźni Raciborskiej rzut granatem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/13-sbot-slaska-brygada-obrony-terytorialnej.jpg)

