Radni powiatowi pożegnali się na zamku

4

Były podziękowania, upominki i poczęstunek. Rada powiatu czwartej kadencji definitywnie przeszła do historii.

48. sesja rady powiatu była jednocześnie ostatnią w kadencji 2010-2014. W odróżnieniu jednak od zwykłych sesji, ta była okazją do podziękowań i gratulacji. Przemawiający na wstępie ustępujący starosta Adam Hajduk wymienił, jakie były najważniejsze oczekiwania minionej czterolatki i co udało się z nich zrealizować.

- reklama -

 

 

 

Również przewodniczący Adam Wajda przypomniał jakimi sprawami rada musiała się zajmować. I tak radni obradowali na 48 sesjach (w tym jedna sesja inauguracyjna, dwie nadzwyczajne), złożyli 391 interpelacji i wniosków, podjęli 441 uchwał. Panowie podkreślili, iż mijająca kadencja była drugą z kolei, w której próżno było szukać waśni i sporów politycznych, a radni skupili się na rzetelnej, merytorycznej pracy, niezależnie od reprezentowanych ugrupowań.

 

 

Starosta zaprosił na zamek wszystkich podległych mu kierowników i dyrektorów jednostek powiatowych. Również i oni zasłużyli na podziękowania i upominki.

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Możecie narzekać na Hajduka ile chcecie, ale to człowiek z klasą a to, że robi bankiet za nie swoje pieniądze to naprawdę nic takiego – wszysycy tak robią.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here