WFOŚiGW na zamku piastowskim

5

Przedsiębiorcy mogli się dowiedzieć, jak i na co mogą pozyskać środki z Funduszu.

Dzisiaj na raciborskim zamku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zorganizował konwent dla przedsiębiorców. Spotkanie zatytułowano „wsparcie dla przedsiębiorców w realizacji zadań proekologicznych z wykorzystaniem środków z WFOŚiGW”. Partnerami w tym zadaniu była również Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i wspierania Przedsiębiorczości oraz Raciborska Izba Gospodarcza.

- reklama -

 

  Podczas prelekcji prezes WFOŚiGW mówiła również o potrzebie łączenia zagadnień ekonomicznych i ekologicznych.

Podczas spotkania WFOŚiGW zaprezentował stanowiska swoich ekspertów z zakresu ochrony atmosfery, ochrony wód, gospodarowania odpadami, edukacji ekologicznej i pozyskiwania środków europejskich na zadania związane z ochroną środowiska. Każdy z ekspertów mówił o możliwościach, jakie daje Fundusz w finansowaniu tych sfer ochron środowiska, ze szczególnym naciskiem na położenie przedsiębiorców jako beneficjentów. Spotkanie prowadził rzecznik WFOŚiGW Maciej Gramatyka. Głos otwierający w spotkaniu miała prezes WFOŚiGW Gabriela Lenartowicz. Wystąpienia eksperckie zakończył kierownik referatu Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa w starostwie Krzysztof Sporny, który mówił o likwidacji azbestu w powiecie.

/l/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

  1. jerzy

    Do kogo się robi takie „imprezy’ i kto za to płaci .Pusta sala ale prelegenci swoja kasę wzięli. Rządy PO to porażka a Pani prezes do renowacji !!!

  2. szok

    Jedna kampania wyborcza więcej 🙂

  3. yammi

    jakie gorrrrące sztuki z tych naszych poli-potyczek:)

  4. Eeee, sztuczka z radosnymi podziękowaniami od proboszcza na mszy za ojczyznę 11 listopada była już mniej ordynarna 😉

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here