Izba Gospodarcza chce debaty prezydenckiej

61

Dabata wyborcza kandydatów na prezydenta Raciborza odbędzie się 20 listopada o godz. 14.00 w hotelu Racibor. 

Z inicjatywy Raciborskiej Izby Gospodarczej w najbliższy czwartek, o godz. 14.00, w hotelu Racibor, odbędzie się debata gospodarcza z udziałem kandydatów na prezydenta Raciborza.
 
Przedsiębiorczość, rozwój gospodarczy, tworzenie nowych miejsc pracy to tematyka często poruszana podczas tej kampanii wyborczej. Raciborscy przedsiębiorcy pragną usłyszeć od kandydatów na prezydenta, jaką ci mają koncepcję rozwoju tej sfery funkcjonowania miasta, a także podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. – Wyszliśmy z tą inicjatywą, ponieważ RIG zrzesza wiele firm, zarówno tych największych, jak i małych, rodzinnych  przedsiębiorstw, stąd też to naturalna kolej rzeczy, że jesteśmy zainteresowani pomysłami na rozwój gospodarczy Raciborza. Ale też dzięki temu, że to RIG jest inicjatorem tej debaty, kandydaci będą mogli spotkać się na neutralnym gruncie i zaprezentować swój program  –  mówi Tadeusz Ekiert, Prezes RIG.

- reklama -

Kandydaci na prezydenta będą mieli możliwość odpowiedzieć na pytania zadane przez przedsiębiorców, przedstawicieli mediów oraz publiczność. Spotkanie będzie miało charakter otwarty (nie tylko dla członków RIG) i wstęp na nie jest wolny.

 

/l/ 

 

—————————————————————————————————————

Reklama

 

- reklama -

61 KOMENTARZE

 1. [img]upload/small_17ScreenShot078.jpg[/img][img]upload/small_53ScreenShot017.jpg[/img][img]upload/small_18ScreenShot076.jpg[/img]Izba Gospodarcza, Wojnar , Lenk, to jedna wielka sitwa raciborska ! Izba przyznała w ,,międzynarodowym ,, konkursie / jeden Czech, czy Słowak, tytuł FILARA Raciborza, dla parweniusza – byłego kierownika transportu NOWOCZESNEJ i traktorzysty z Baborowa – Wojnarowi, najwiekszemu raciborskiemu z a b o r c y spółdzielczych pieniedzy /c.30 000zł na m -c/ Ten F I L A R, tak oto gospodarzył mieniem m o j e j s-ni PATRZ pliki jpg ! On – Wojnar, to tylko osobnik w y n a j ę t y do Zarządu, przez n i e d e m o k r a t y c z n i e wybraną Radę Nadzorczą NOWOCZESNEJ , PONIEWAŻ WOJNAR o s o b i ś c i e za[img]upload/small_26ScreenShot075.jpg[/img][img]upload/small_26ScreenShot077.jpg[/img]twierdza ……tych członków / patrz statut NOWOCZESNEJ !

 2. W drugiej turze wyborów prezydenckich w Raciborzu zagłosuję na pana Mirosława Lenka. Zrobię to w imię odpowiedzialności za moje miasto. Postanowiłem w tym miejscu nie uzasadniać swojej decyzji, ponieważ spora część argumentów, które wzbudziły we mnie, być może dla niektórych zaskakujący imperatyw moralny, padła już na tym forum. Apeluję do wszystkich, którzy mnie znają, ufają mojej intuicji i doświadczeniu samorządowemu, którzy oddali na mnie głos 4 lata temu i być może także dziś widzieli mnie w roli kandydata na najwyższy urząd w tym mieście, by postąpili mądrze. Ja wybieram przewidywalność. Robert Myśliwy

 3. 1. Nie rozumiem dlaczego Mika miałby się pchać na wice będąc dyrektorem-żaden awans
  2. W R-rzu od dawna istnieją powiązania władzy, szkolnictwa i biznesu z różnymi ruchami religijnymi: odnowa,’zieloni',’jehowi',.Sam tego doświadczam co pewien czas. Dotychczas nikomu to nie przeszkadzało. I tak jest już w społeczeństwie, trzeba umieć się dogadywać.
  3.Porównywanie Ani do Tymińskiego – bez przesady , nie jest osobą znikąd. Dla mnie jest rozpoznawalna w Raciborzu.
  4. Wybierając obecnego skazujemy się na to co mamy, czyli kto jeszcze odważy się u nas załozyć jakiś biznes? (wnioski na spotkaniu -Rafał Brzoska – uwagi o administracji). Które firmy pójdą jeszcze śladem ekookien?
  5. Które z obiecanek z 2006 udało się obecnemu zrealizować, a na które nie ma szans? 'Z tego możecie mnie rozliczyć' – kto pamięta?

 4. Robert Myśliwy TO…..l a l u ś bez zadnych znaczących umiejetnosci ! Nauczyciel ? Kim w NASZYM kraju jest nauczyciel , może nim być każdy , nawet ci Z n e g a t y w n e g o ….NABORU !~ Jak np. LENK , SKOŃCZYŁ WSE ale pracę podją w oświacie po…….kilkumiesięcznym kursie przyspasabiajacym do zawodu ….nauczyciela !
  Mysliwy, pojechał zarabiać do USA i jeszcze szybciej wrócił, brak jakilkolwiek umiejętności praktycznych, nawet do zmywaka, nie NADAWAŁ SIĘ !

 5. [img]upload/small_27ScreenShot075.jpg[/img][img]upload/small_27ScreenShot077.jpg[/img][img]upload/small_18ScreenShot078.jpg[/img][img]upload/small_28ScreenShot077.jpg[/img]R[img]upload/small_19ScreenShot076.jpg[/img]ciborska Izba Gospodarcza to……totalne[img]upload/small_54ScreenShot017.jpg[/img] patałachy i lizoduupy ! Przyznać tytuł FILARA miasta t a k i e m u gospodarzowi majątku NOWOCZESNEJ !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here