Robert Myśliwy wybiera Lenka

37

Doświadczony samorządowiec stawia na obecnego prezydenta.

Uważany za jednego z największych konkurentów politycznych Mirosłąwa Lenka Robert Myśliwy w drugiej turze wyborów będzie głosował na obecnego prezydenta. Rywal Lenka w poprzednich wyborach prezydenckich jest zdania, że w jego opinii inny wybór nie gwarantuje stabilności zarządzania miastem. Według Myśliwego ważnym elementem pracy samorządu jest pewna przewidywalność, której nie gwarantuje wybór Anny Ronin

- reklama -

 

Oto pełna treść oświadczenia

W drugiej turze wyborów prezydenckich w Raciborzu zagłosuję na pana Mirosława Lenka. Zrobię to w imię odpowiedzialności za moje miasto. Postanowiłem w tym miejscu nie uzasadniać swojej decyzji, ponieważ spora część argumentów, które wzbudziły we mnie, być może dla niektórych zaskakujący imperatyw moralny, padła już na tym forum. Apeluję do wszystkich, którzy mnie znają, ufają mojej intuicji i doświadczeniu samorządowemu, którzy oddali na mnie głos 4 lata temu i być może także dziś widzieli mnie w roli kandydata na najwyższy urząd w tym mieście, by postąpili mądrze. Ja wybieram przewidywalność.

Robert Myśliwy

 

 

—————————————————————————————————————

Reklama

 

- reklama -

37 KOMENTARZE

 1. Chyba Panu coś się pokręciło. Chce aby stare układy dalej niszczyły miasto? Żeby miasto dalej było brukowane, kolesie łapali wszelkie miejskie przetargi, i piastowali funkcje w miejskich spółka jak np p. Kowalewski od 1992 roku? Ja chciałbym aby ten układ został zlikwidowany a przewidywalnoś dalszego pogrążania miasta mnie nie satysfakcjonuje.

 2. To [i]mocne poparcie[/i] dla Lenka. Szkoda,że Lenk nie pozamiatał wcześniej jednego lub drugiego niudolnego to by teraz nie miał problemu z reformacjujną panią z miotłą. Jednak wszystko idzie w kierunku jakiegoś totalnego wietrzenia. Jest pani co mówi ,że wymienimy , a nie wiemy kogo chce dać i kto ją wspiera. Kupujemy to co nam [i]hosstesa[/i] poda zapakowane w hipermarkecie. Ja się jeszcze wstrzymam zgłosem, mimo,że wcześniej nie oddał bym głosu na Lenka.

 3. Deklaracja R. Myśliwego to zwykłe „robienie na złość” Wacławczykowi. Pomijam plotki nt. obietnic złożonych przez Lenka. Nie jestem fanem A. Ronin, ale chętnie usłyszałbym od R. Myśliwego ich zaprzeczenie lub potwierdzenie.

 4. Jeżeli jest prawdą, że Waclawczyk za poparcie dla Ronin dostanie fotelik, to pytam: jakie ta kobieta ma poparcie, skoro proponuje układ swojemu oponentowi i kto będzie drugim wickiem?

 5. Tymczasem to trochę tak wygląda, że Racibórz przeciw Lenkowi ale też nie na Wacławczyka. Pani Ani na wszystkich płatnych reklamach stoii z białymi zębami i przepowiada co będzie. Natomiast nikt nie kupił jej programu w postaci radnych. Trochę zapomniano o tych ludziach , którzy dali nazwiska , by zarejestrować listy.

 6. U konkurencji piszą: „Debata nie doszła do skutku. Ronin nie przyszła. Przedsiębiorcy oburzeni”. To co? Brak argumentow, czy w czarnej teczce zepsuł się zamek?

 7. Robert Myśliwy i Tadeusz Wojnar popierają Lenka. Dziękuję więcej mnie już potrzeba. Pan Myśliwy sam z siebie zrobił politycznego trupa. Na dodatek skłócony z Wacławczykiem. Więc jaki tutaj obiektywizm?

 8. Pani Anno moim zdaniem DW nie powinien być wice.Jesli już to niech dostanie jakieś stanowisko w urzędzie miasta np naczelnika jakiegoś wydziału bardziej mógł by się wtedy wykazać. Jeśli zostanie wice to chyba tylko dla stanowiska i pieniedzy.Jeśli on nie da Pani poparcia przed drugą turą wyborów to moim zdaniem nie ma co sie prosić starać o jego poparcie jesli by np. chciał stanowisko wice.Jesli by poparł Lenka to sam by się skompromitował taką decyzją.

 9. Oj Panie Myśliwy zkorzeniami zza Buga dałeś się pan sprzedać raciborskiemu betonowi. Miejmy nadzieję ze mniejszość niemiecka poprzez swoją kandydatkę zrobi porządek w Ratibor.

 10. Robert to zwykły i biedny materialnie człowiek tak jak wielu innych raciborzan. Problem w tym że raciborzanie z Lenkiem jako prezydentem nie maja żadnych perspektyw na przyszłość. A Robert.. za poparcie można mieć pewnie wiele.

 11. To smutne patrzeć jak dawna legenda dzisiejszego obozu opozycyjnego popełnia polityczne samobójstwo. Wygląda na to, że nikt nie chce nawet odciąć sznura by go uratować… Paktowanie z mafią zawsze kończy się bólem w tylnej cześci ciała…

 12. przykład totalnego zeszmacenia
  typowy masochista przyklejony do cudzej d..py. i napawać się jej smrodkiem
  a smrodek środowiska rządzącego jest niezły
  Po prostu pajac

 13. Zupełnie nie rozumiem dlaczego publikuje się artykuł na temat opini byłego radnego , który, nie ma co się okłamywać, ale pomimo swojej aktywności, niewiele osiągnął.
  Dlaczego nikt nie zauważył że Roninowa ma poparcie na przykład Rafała Brzoski (InPost).
  Nie wiem co w opini ludzi powinno mieć większe znaczenie – popracie 'energicznego' samorządowca czy popracie skutecznego przedsiębiorcy?

 14. Poziom komentarz i agresji słownej oraz pomyj wylewanych na Roberta Myśliwego, który w kulturalny sposób w wolnym kraju powiedział na kogo zamierza głoswoać, odsłania tylko prawdziwe oblicze zaplecza i entuzjastów kandydatki na prezydenta pani Ronin oraz przyszłego koalicjanta KWW DW. Takie jest moje zdanie. Jakość tych którzy popierają kandydat świadczy tez o nim samym. Pani ronin zatem gratulujemy zaplecza politycznego. W wolnym kraju każdy może sobie napisac oświadczenie i ze swoim głosem zrobić co zechce. Ciekawe czy ASK i pan Wieczorek zabiora głos w sprawie tych hejterów, którzy rzucili się na Roberta Myśliwego. No chybaże, tylko kandydató, sympatyków i wyborców DW nie wolno częstować agresjom, a pozostałych już tak.

 15. do kilka uwag …poziom ok zgoda słaby, hejty, hejtami czego nie popieram, ale … Pan Myśliwy oczywiście ma absolutne prawo zagłosować na kogo chce, tylko jedna uwaga … całą swoją karierę samorządową wraz z rycerzem Panem Rapnickim budowali przez lata w ostrej kontrze do Pana Lenka.. a teraz okazało się że Pani Ronin, która dostała od Panów swego czasu jedynkę w powiecie, czyli pełne zaufanie, teraz jest : z odnowy ducha, nazistką, niemrą, z tajemniczym zapleczem / niepotrzebne skreślij / i nie wiemy kto to .. a jak wychodzi prawda.. to tym gorzej dla prawdy, że towarzystwo zna się po imieniu od lat… no to potem nie dziw się, że gawiedź hejtuje na maxa , choć tego nie popieram, wolę rzeczową wymianę poglądów,… dla Twojego pocieszenia hejtuja również WD …taka kraja..cóż, poziom frustracji sytuacją w tym mieście jest zatrważający.. ale pytam to winną tego jest Ronin ????

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here