Konkurs: do wygrania książka „Niebezpieczna misja”

0

Nagrodę dla Czytelników portalu raciborz.com.pl ufundował Antykwariat Aurum. ROZSTRZYGNIĘTY

"Niebezpieczna misja" W.E.B. Griffin

- reklama -

 

Prezydencki agent powraca w najbardziej zaskakującej spośród wszystkich książek tej bestsellerowej serii – numeru 1 na listach "Wall Street Journal" i "New York Timesa". Meksykańskie kartele narkotykowe urządzają strzelaniny na ulicach Laredo i El Paso. Somalijscy piraci zatrzymują trzy amerykańskie tankowce i żądają okupu. Prezydent Stanów Zjednoczonych ma tego dość i wpada na świetny pomysł: niech falą terroru zajmą się pułkownik Castillo i jego ludzie. Jak rozwinie się sytuacja? Tego nie wie nikt, ale Castillo i jego kompani co do jednego nie mają wątpliwości: to będzie niebezpieczna misja. "Twarde pięści, gruba skóra, akcja do utraty tchu. Formuła wypracowana przez Griffina jest jasna: zastawić wymyślne pułapki, a potem pozwolić czytelnikowi podziwiać zręczność i bezczelność Charleya Castilla, który wychodzi cało z każdej opresji. Autor obiecuje akcję, emocje oraz rubaszny humor – i zawsze dotrzymuje słowa".

 

 

 

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Niebezpieczna misja" należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Kto jest autorem zacytowanego fragmentu wiersza: "Z książki płynie odwaga, książka w życiu pomaga…"? Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Misja", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 28 listopada. Nagrodę będzie można odebrać w Antykwariacie Aurum przy ul. Wileńskiej 21 w Raciborzu.

 

Zwycięzca: 

Aneta Jurczyk

 

 

 
Antykwariat Aurum
ul. Wileńska 21
47-400 Racibórz
tel. 509 144 288
aurumantykwariat.pl

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here