
Artysta znany jest fanom piosenek country oraz muzyki biesiadnej.
W niedzielę, 30 listopada o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się koncert Mariusza Kalagi. Bilety w cenie 15 zł na parterze oraz 20 zł na balkonie.
Mariusz Kalaga
Polski wokalista muzyki pop i country, pracownik samorządowy. Śpiewa głosem o dużej skali i charakterystycznej, „ciepłej” barwie, który jest atrakcją i urozmaiceniem jego występów artystycznych. Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka. Na jednym z koncertów w Dąbrowie Górniczej wykonał z nim piosenkę Gdy nam śpiewał Elvis Presley. Muzyk łatwo i szybko nawiązuje kontakt z publicznością, a jego ciekawe i wesołe komentarze oraz interpretacje wykonywanych utworów są atrakcją każdego koncertu.
/a/




![Delegacja z Nowej Rudy z wizytą studyjną w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Delegacja z Nowej Rudy z wizytą studyjną w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/rck-wizyta-studyjna.jpg)
![Styczniowe kolędowanie w raciborskich bibliotekach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/koledowanie-biblioteka-ostrog-ocice.jpg)
![Raciborska biblioteka rozpoczęła rok koncertem muzyki żydowskiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/zachor-spotkanie-noworoczne.jpg)

![Pierwsza górska wyprawa PTTK Racibórz w nowym roku [ZDJĘCIA] Pierwsza górska wyprawa PTTK Racibórz w nowym roku](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/pttk-lysica-1-1.jpg)





![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)

![Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK z koncertem w Brzeziu [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zespol_SLASK_DSC01419.jpg)
![Duet Kowalewska & Kuder prezentuje nowy singiel „Twist” [WIDEO] Kowalewska & Kuder](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/2-twist-kowalewska-kuder.jpg)




