Sudarynja poszukuje managera

1

Prężnie rozwijający się zespół szuka osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż koncertów zespołów i koordynowanie terminów.

Raciborska formacja Sudarynja poszukuje managera. W zakresie jego obowiązków będzie  kontaktowaniu się z potencjalnymi klientami i przedstawianiu oferty zespołu, sprzedaż koncertów zespołu, sprzedaż koncertów, koordynowanie terminów, tworzenie bazy danych z kontaktami.

- reklama -

Więcej informacji oraz kontakt z zespołem tutaj>>

Sudaryjna
Początki Sudarynji sięgają roku 2005, gdy wokalistki trafiły na intensywne warsztaty śpiewu białego do Jevgenija Jefremova, lidera ukraińskiej formacji Drevo. Po warsztatach zaczęły spotykać się w gronie osób z Raciborza, Rybnika i Opola na wspólnym śpiewaniu i wkrótce Sudarynja funkcjonowała już jako dość liczna, otwarta grupa warsztatowa, spotykająca się regularnie na wspólnej nauce pieśni tradycyjnych i technik śpiewu oraz na wielu warsztatach. I tak było aż do roku 2011, kiedy to ukształtował się obecny, stały trzon Sudarynji, który tworzą trzy żywiołowe dziewczyny: Anna Jegerska–Michalska, Katarzyna Janusz, Joanna Berenika Nitefor. Grupa śpiewacza zamieniła się w niezależny zespół, który postanowił zająć się muzyką etniczną, pieśniami i koncertami na poważnie.

 

 

/a/

 

 

—————————————————————————————————————

Reklama

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here