RCK zaprasza wolontariuszy WOŚP

0

Do 9 grudnia mogą zgłaszać się osoby zainteresowane rolą wolontariusza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już po raz kolejny Raciborskie Centrum Kultury zamieni się w finałowy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy odbędzie się 9 grudnia o godz. 17.00 w RCK przy ul. Chopina 21.

- reklama -

Osoby, które chcą zostać Wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sztabie przy Raciborskim Centrum Kultury powinny:

1. Przyjść do RCK / ul. Chopina 21 II p. pok.208/ po regulamin i ankietę WOŚP.

2. Wypełnić ją czytelnie, najlepiej DRUKOWANYMI LITERAMI.

3. Konieczny jest TWÓJ PODPIS, a jeśli masz mniej niż 16 lat“ PODPIS TWOJEGO PRAWNEGO OPIEKUNA

4. Wypełnioną ANKIETĘ oddaj w biurze RCK przy ul. Chopina 21 najpóźniej do 09.12.2014r.

5. Prześlij SWOJE ZDJĘCIE (minimalny rozmiar 800 x 800 pixeli) drogą elektroniczną na adres: [email protected], w temacie wiadomości napisz: zdjęcie (imię i nazwisko wolontariusza) XXIII Finał WOŚP  najpóźniej do 09.12.2014r.

6. Wszystkie ANKIETY wraz ze zdjęciem zostaną przesłane drogą elektroniczną do Siedziby Fundacji WOŚP, tam zostaną zweryfikowane i następnie my dostaniemy do wydruku kolejne dokumenty “ OŚWIADCZENIA, które Wy i Wasi prawni opiekunowie ponownie musicie podpisać. W tym celu będziemy się z Wami kontaktować przez Wasz e-mail.

7. Podpisane OŚWIADCZENIA pojadą do Warszawy, by powrócić w postaci IDENTYFIKATORÓW, które pozwolą Wam brać udział w zbiórce pieniędzy w dniu 23 Finału WOŚP.

23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 11 stycznia 2015r., a środki pieniężne przeznaczone będą  „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

Tu dostępny jest regulamin  http://www.rck.com.pl/n/site/index/222-wosp/news/949-23-final-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-.html

 

publ. /ps/

—————————————————————————————————————

Reklama

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here