Strefa płatnego parkowania w 2015 roku będzie utrzymana

13

393 miejsca parkingowe w centrum mają być objęte płatną strefą w przyszłym roku. Magistrat szuka firmy, która zajmie się pobieraniem opłat od kierowców.

Przedmiotem zamówienia ogłoszonego 4 grudnia przetargu są usługi polegające na prowadzeniu strefy płatnego parkowania w formie pobierania opłat przez parkingowych. Zainteresowane firmy mogą składać swe oferty do 12 grudnia br.

- reklama -

W przyszłym roku płatnych miejsc będzie o 10 mniej niż obecnie (393, podczas gdy w 2014 – 403). Gdzie zapłacimy za parkowanie? Sprawdź poniżej.

Lokalizacja parkingu (ul.) – Ilość miejsc  postojowych

od ul. Mickiewicza do ul. Basztowej – 19

od ul. Nowej do ul.Drzymały    17
(od ul. W.Polskiego do ul. Długiej) i ( od ul.Długiej do ul.Chopina) – 47

od ul. Solnej do ul. Długiej – 11

od ul. Browanej do Placu Ofki – 18

od ul. Chopina do ul. Długiej – 48

od Pl. Ofki do ul.Długiej – 5

od ul. W.Polskiego do ul.Długiej – 7

od Placu Ofki do Placu Wolności – 20

od ul.Reymonta do Rynku – 68

od ul.Szewskiej do przejścia dla pieszych ul.Młyńska – 8

od ul.Mickiewicza do ul. Młyńskiej – 10

od ul.Piwnej do ul.Młyńskiej – 6

przed budynkiem Poczty i Telekomunikacji – 25

od ul. Pocztowej  ul. Nowej – 55

od ul.Nowej do ul. Bankowej – 29

RAZEM:    393

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

13 KOMENTARZE

 1. Racek

  Wydaje mi się że pan prezydent obiecywał przed wyborami zniesienie opłat parkingowych,no cóż,zawsze obiecywał różne rzeczy których nie spełniał a ludzie go i tak ponownie wybierali,szkoda tego miasta, z takim prezydentem nic się tu nie zmieni.

 2. jak

  Pinokio jest kłamcą i nos mu dalej rośnie. Zniesienie strefy było obietnicą przedwybarczą ale ciemny lud to kupił a płacić trzeba będzie dalej.

 3. To po cholerę żeście go wybierali???Żal mi każdego kto miałby być prezydentem w tym chorym miasteczku !Wy całe życie skomlecie,nic się wam nie podoba.Tamta kandydatka to niby opcja niemiecka,oczernianie jej że niby z jakiejś sekty religijnej,potem wyciąganie brudów z życia prywatnego!Ten niby wybrany: niby wycina drzewa,betonuje skwery,jakieś niby układy podtrzymuje,a i tak jest wybrany.Więc o co znów wam chodzi?Obojętnie kto tu będzie prezydentował,to i tak będziecie na tej osobie wieszać psy.Zgłoś nurku swoją kandydaturę do następnych wyborów i zobaczymy?Sam się po was „powożę” !!!!Żałośni jesteście!!!

 4. ale

  To prawda, że taka obietnica była! Więc co się stało?

 5. tak to jest jak się nie chodzi na wybory, a jak sie chodzi to trzeba dobrze wybierać

 6. Dlaczego w innych krajach można wybierać dobrze rządzących,a u nas mniejsze zło?Pewnie ktoś odpowie:Co ty gadasz,u nas jest jeszcze dobrze.Pojechałbyś do takiej Ukrainy,tam dopiero jest źle.Odpowiadam:Żyjemy w Polsce,nie w Ukrainie…

 7. len

  Przecież obecny prezydent którego część tzw. pożytecznych wybrało jest z PO a z tej partii obiecanki donaldowe to norma.Przed wyborami naobiecywać czego się da potem jak ich wybiorą „pozyteczni” to juz koniec z konsultacjami i głosami mieszkańców wy możecie cienko gwizdać a tak płacić będziecie musieli.Byle Ci przy korytkach mają swojego finansowego eldorado ciąg dalszy.PO klamcy!!!

 8. he

  Ja wolę zapłacić te 1,5zł lub na pl. Długosza 1 zł i mieć możliwośc zaparkowania, a nie wożenia się po mieście i szukania miejsca. Może zapomnieliście jak to wyglądało kiedyś, jak auta stały cały dzień i nie można było zaparkować, a samochodów ciągle nam przybywa.

 9. Moze zanim taki tytuł warto zapytać tego co zapowiedział zniesienie płatnej strefy? Może potrzebny jest okres przejściowy , przygotowanie strefy ograniczonego parkowania i dyskusja co z parkowaniem na Pl. Długosza ? Przetarg z terminem półrocznym , zatem tytuł sugerujący cały 2015 r. chybiony.
  Pozdrawiam Zorientowany.

 10. basta

  Media tylko na sensacjach żerują 🙂

 11. tag

  I dobrze – przynajmniej jest gdzie zaparkować. w każdym mieście się płąci, więc nie wiem czemu tu miałoby być naczej.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here