Dyrektor Rudnik o propozycji oddania nagrody

13

Dyrektor szpitala mówi, że poseł i radny powinni wypowiadać się o nagrodzie na forum Społecznej Rady Szpitala, a nie w mediach.

Dyrektor Rudnik zabrał głos w sprawie swojej nagrody, po tym jak poseł Henryk Siedlaczek i radny powiatowy Władysław Gumieniak zasugerowali mu, by przekazał nagrodę na rzecz jakiejś organizacji charytatywnej. Dyrektor szpitala powiedział:- w tej sprawie nie mam nic do powiedzenia. Pan poseł i pan radny są członkami społecznej rady szpitala i to jest forum, na którym powinni się wypowiadać w tej kwestii. Mają prawo tam zabierać głos. Problem polega na tym, że rzadko się tam pojawiają. Jeśli ktoś jest członkiem jakiegoś gremium i ma tam prawo zabierania głosu, to może w odpowiedniej formie i w odpowiednim czasie przedstawiać swoje stanowisko. W tej konkretnej sprawie nie głosowali, bo ich nie było. Jak są trudniejsze tematy, to część rady społecznej nie przychodzi. Tak to wygląda. Wtedy przychodzi Związek Hodowli Gołębi, albo Działkowców.

- reklama -

 

/l/

- reklama -

13 KOMENTARZE

 1. Nagroda dla Rudnika oczywiscie bulwersujaca -zwlaszcza sposób w jaki ja pzryznano.
  Jednak rozdzieranie szat przez Siedlaczka po fakcie -jest jeszcze bardziej żenujące.Juz po raz trzeci siedlaczek pieprzy głupoty -pdczas kiedy nie przychodzi na rady społeczne.
  poseł ma zupełnie inne mozliwosci-moze badac rózne sprawy i interweniować-niestety poseł w sprawie szpitala ma tylko jedna spiewkę -szpital to jego dziecko( a co on tam zrobił -??? to przecież Krzyżek doprowadził do konca projekt przeprowadzki szpitala na gamowską..Siedlaczek wtedy tylko ostro ogryzał paznokcie i kombinował jak do sejmu sie dostać.
  Mozna nie lubić Rudnika,można sie wkurzać na to jego wynagradzanie przez Hajduka -jednak w sprawie Siedlaczka i jego postawy -Dyrektor Rudnik ma rację.
  tylko po co Rudnik obraza hodowców gołebi? chyba jednak Rudnikowi puszczaja nerwy(spada poparcie -Hajduka juz w powiecie nie ma ,a Wojnar raczej nie bedzie dla Rudnika umierał) nie .jednak wine za te nagrody ponosi Hajduk- a pracownik Rudnik jak jest wynagradzany to nie moze z tego zrezygnowac( kodeks pracy zabrania).

 2. wypowiadac sie kazdy moze gdzie chce -nawet tak zakłamanie, głupio ,bezczelnie jak Siedlaczek Rudnik Hajduk i cała reszta.
  hodowcy gołebi i działkowcy nie chgca miec z ninmi nic wspolnego!!
  Rudnikowi jakis dobrze przez niego opłacany w szpitalu doktor może jakies tabletki ziołowe powinen zaordynować.

 3. Ja do jego wypowiedzi i zachowania nie mam pretensji . Jaki jest każdy wie . Mam pretensje do ludzi którzy głosowali za starym układem lub nie poszli wcale do wyborów; aby zmienić to . Czy to na Ronin czy wacławczyk czy kto inny byle nie ci co się rozpanoszyli na tych stanowiskach i myślą że im można naskoczyć.

 4. Rudnik mógłby podać rękę posłom Hofmanowi, Kamińskiemu i temu trzeciemu „muszkieterowi” z Madr4ytu. Arogancja i bezczelność jego może być porównywalna z postawą posłów którzy brali „kilometrówki” No ale takich posłów wybraliśmy a kto Rudnika wybrał?
  A potem się taki jeden z drugim obrażają i mają pretensje, że ludzie hejtują.

 5. a co ma do tego Ronin? ona nawet chyba nie wie o co biega..
  charakterystyczne jest to ,ze od jakiegos czasu głos w sprawach tych aferek czy afer publicznie o krytycznie zabiera jeden facet ,który podobno od jakiegos czasu nawet w raciborzu nie pracuje. jak cos ujawni -to potem szybko zaczyna sie zamiatanie tego pod dywan..
  zadna ronin tego nie zmieni.

 6. ciekawe czy poseł Siedlaczek rozpisywał sobie kilometrówki na wyjazdy do szpitala na posiedzenia rady społecznej…a rocznie miedzy 20 kilka a 30 tysiecy brał na benzyne.

 7. Brał zgodnie z prawem, Nie kradl tego, bo na czarnej liście go nie ma. Nie mieszaj odrębnych spraw i nie szukaj usprawiedliwienia dla ewidntnych przekrętów.

 8. ciekawe dlaczego jesazcze nie ma konkursu na dyrektora spzoz raciborz? chodza słuchy,ze nie moga skompletowac komisji konkursowej..bo wsztscy tak sie przyzwyczaili i polubili ryszarda r ,ze nikogo innego nie zechca wybrac-nawet jak starosta każe.
  na swieta nagroda dyrekcji -pielegniarkom skarpety..dziurawe.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here