Konkurs: prześlij nam zdjęcie choinki i wygraj stroik!

0

Do wygrania dwa przepiękne stroiki o wartości 45 złotych!       ROZSTRZYGNIĘTY

Przystrojone choinki to nieodłączna ozdoba, która gości w niemal każdym domu w czasie świąt Bożego Narodzenia. Jest to zwyczaj głęboko zakorzeniony w tradycji ludowej.

- reklama -

Symboliczne są również ozdoby, którymi dekorujemy swoje drzewka. Gwiazda Betlejemska, którą umieszcza się na szczycie ma pomagać w powrotach do domu z dalekich stron, a oświetlenie drzewka dla chrześcijan wskazuje na Chrystusa, który ma być światłem dla pogan.

 

 

 

KONKURS:

 

Święta tuż, tuż… W związku z tym mamy dla naszych Czytelników ciekawą propozycję. Czekamy na zdjęcia waszych choinek!  Zdjęcia można przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości proszę wpisać "Choinka" i podpisać się imieniem i nazwiskiem. Dwa najpiękniejsze zdjęcia zostaną nagrodzone przepięknymi stroikami świątecznymi. Nagrody przyzna grono redakcyjne.

 

Rozstrzygnięcie konkursu 23 grudnia o godz. 9.00. Nagrody będzie można odebrać 23 i 24 grudnia u naszych sponsorów, czyli kwiaciarni Ewy Czogały mieszczącej się na ulicy Żorskiej w Raciborzu (wybrany stroik o wartości 45 zł) oraz w kwiaciarni Gerbera Flower na ulicy Mickiewicza (wybrany stroik o wartości 30 zł). 

 

Oprócz tego wszystkie nadesłane zdjęcia posłużą redakcji do utworzenia galerii zdjęciowej choinek naszych Czytelników, która pojawi się na portalu raciborz.com.pl 25 grudnia!

 

 

Zwycięzcy:

Joachim Tkaczyk – stroik o wartości 45 zł

Anita Grzesik – stroik o wartości 30 zł

 

 

SPONSORZY NAGRÓD W KONKURSIE:

 

Kwiaciarnia Ewy Czogały

ul. Żorska 1/b

47-400 Racibórz

tel. 691 401 146

www.raciborzkwiaciarnia.pl

 

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 18.00

sob. 8.00 – 15.00 

 

 

Zobacz więcej zdjęć kwiaciarni przy ul. Żorskiej w Raciborzu>>

 

 

Kwiaciarnia Gerbera Flower

ul. Mickiewicza 4

47-400 Racibórz 

tel. 663 581 729

www.facebook.com/kwiaciarniagerberaflower

 

Czynne:

pon. – pt.: 8.00 – 18.00
sob.: 8.00 – 15.00

 

 

Zobacz więcej zdjęć z kwiaciarni przy ulicy Mickiewicza w Raciborzu>>

 

 

 

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które prześlą najciekawsze zdjęcia. O tym, które zdjęcia zwyciężą zdecyduje grono redakcyjne. Pod uwagę brane będą tylko maile sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone na łamach portalu raciborz.com.pl. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.  

 

/p/

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here