Dzieci z Nędzy zabrały gości do fabryki św. Mikołaja

0

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Przyjaciół Przedszkola, którzy zawsze wspierają placówkę w ważnych momentach.

To był wielki dzień dla dzieci z grup „Myszki” oraz „Biedronki” z Przedszkola w Nędzy. Przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami zaprosiły swoje rodziny na piękne jasełka.  Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Przyjaciół Przedszkola, którzy zawsze wspierają placówkę w ważnych momentach.

- reklama -

Przedstawienie podzielone było na dwie części. W pierwszej wystąpiły dzieci 4- i 5-letnie z grupy „Biedronki”, które odegrały rodzinę przygotowującą się właśnie do świąt. – Następnie dzieci przeniosły wszystkich w świat fantazji, do fabryki św. Mikołaja, gdzie pracowite elfy pomagały w pakowaniu prezentów. W końcu zaprzęg reniferów wraz z Mikołajem i elfami udał się w podróż,  by uszczęśliwić dzieci czekające na prezenty – uśmiecha się Monika Kupczyk, dyrektor Przedszkola w Nędzy.

W drugiej części jasełkowego przedstawienia wystąpiły starsze dzieci 5- i 6-letnie z grupy „Myszki”. Zmieniła się sceneria i pojawiła się uboga stajenka, chór aniołków, pasterze, trzej królowie, diabełki oraz Józef i Maryja szukający miejsca do schronienia. Dzieci śpiewały  kolędy i pastorałki.

Był też czas na złożenie sobie życzeń, a na rodziców czekała niespodzianka w formie krótkiego filmu, w którym wystąpiły dzieci opowiadające o świętach i przesyłające gorące życzenia świąteczne. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania, przełamania się opłatkiem i słodkiego poczęstunku.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here