Kiedy i gdzie przyjdzie ksiądz? [PLAN KOLĘD 2014-15]

0

W raciborskich parafiach rozpoczęły się (choć w Brzeziu trwają już od listopada) odwiedziny duszpasterskie. Zobacz kiedy kapłan zajdzie do Twojego domu z coroczną wizytą.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa:

- reklama -

Kolęda 2014 – 2015  Początek o 15.00, w soboty od 1000

28 grudnia 2014 – niedziela

1 Pomnikowa 6

2 Pomnikowa 8

3 Pomnikowa 10

   Kolęda dodatkowa dla rodzin, które po Nowym Roku opuszczają parafię

 

29 grudnia 2014 – poniedziałek

1 Pomnikowa 12-14

2 Pomnikowa 16,16a oraz 28-64

3 Pomnikowa 9-17 (nieparzyste)

 

30 grudnia 2014 – wtorek

1 Pomnikowa 18-20

2 Pomnikowa 22

3 Pomnikowa 24- 26

 

2 stycznia 2015 – piątek

1 Ocicka 1-3a

2 Ocicka 8-27

3 Opawska 88-156, Grunwaldzka

 

4 stycznia 2015 – niedziela

1 Katowicka 11

2 Katowicka 13

3 Katowicka 15

 

5 stycznia 2015 – poniedziałek

1 Katowicka 1,3

2 Katowicka 5,5a

3 Katowicka 7,9

4 Katowicka 17,17a

 

7 stycznia 2015 – środa

1 Katowicka 19

2 Katowicka 21

3 Katowicka 23,23a

4 Katowicka 25,27

 

8 stycznia 2015 – czwartek

1 Polna 6

2 Polna 6a,6b

3 Polna 8,10

4 Polna 3,7,7c,13-36

 

9 stycznia 2015 – piątek

1 Żwirki i Wigury, Kosmonautów

2 Willowa, Społeczna

3 Gwiaździsta, Działdowska, Prusa

4 Miechowska

 

10 stycznia 2015 – sobota

1 Skłodowskiej od 2

2 Skłodowskiej od 34

3 Skłodowskiej od 5

4 Skłodowskiej od 75, Księżycowa, Lunonautów

 

11 stycznia 2015 – niedziela

1 Łąkowa 2-2c

2 Łąkowa 4-4c

3 Łąkowa 1,3-3c

4 Łąkowa od 32 do 3d oraz Stalowa

 

12 stycznia 2015 – poniedziałek

1 Słoneczna od 2

2 Słoneczna od 56

3 Słoneczna 1,3,5,7

 

13 stycznia 2015 – wtorek

1 Opawska od 32 do 62

2 Opawska od 62 do 32

3 Opawska 64-68a

 

14 stycznia 2015 – środa

1 Opawska od 70 do 82a

2 Opawska od 82a do 70

3 Opawska 82b-82c-82d

 

15 stycznia 2015 – czwartek

1 Opawska od 47 do 53

2 Opawska 67-85

3 Opawska 87-113

 

16 stycznia 2015 – piątek

1 Bukowa, Matejki 1, 2, 4, 10

2 Matejki od 2a do 2f

3 Lipowa

 

17 stycznia 2015 – sobota

1 Waryńskiego 1-1d

2 Waryńskiego 3a-3d

3 Waryńskiego 5a 5c

4 Waryńskiego 7-7d

 

18 stycznia 2015 – niedziela

1 Waryńskiego 12-14-16-18-18a

2 Waryńskiego 18d-18c-18b

3 Waryńskiego17-19-21-23-25-26-24-22-20

4 Waryńskiego 20d-20c-20b-20a

 

19 stycznia 2015 – poniedziałek

1 Szczęśliwa 3-23, Konopnickiej

2 Szczęśliwa 29-35

3 Szczęśliwa 37-43

4 Wczasowa, Radosna

 

20 stycznia 2015 – wtorek

1 Kochanowskiego

2 Eichendorffa 20-22

3 Eichendorffa 25-35

4 Eichendorffa 11,19,14,18

 

21 stycznia 2015 – środa

1 Dworska 40-46

2 Dworska 48-54

3 Dworska 56-62

4 Wyszyńskiego

 

22 stycznia 2015 – czwartek

1 Słowackiego 32

2 Słowackiego 34

3 Słowackiego 36-38

4 Słowackiego 40-42

 

23 stycznia 2015 – piątek

1 Słowackiego 47,44-46

2 Słowackiego 50

3 Słowackiego 52

4 Słowackiego 54-56

 

24 stycznia 2015 – sobota

1 Słowackiego 57, 61, 63, 65

2 Słowackiego 67, 69, 71

3 Słowackiego 73, 75, 77

4 Słowackiego 79, 81, 83, 102-108a

 

25 stycznia 2015 – niedziela

1 Warszawska 31-37

2 Warszawska 34-38

3 Warszawska 40, 32-3, Żeromskiego

 

26 stycznia 2015 – poniedziałek

1 Kossaka 29-41

2 Kossaka 43-47

3 Kossaka 49-53

 

27 stycznia 2015 – wtorek

1 Kossaka 55-65

2 Chełmońskiego 18

3 Chełmońskiego 20

 

28 stycznia 2015 – środa

1 Chełmońskiego 22-30

2 Chełmońskiego 32-36 oraz 31-27

3 Chełmońskiego 7-21

 

29 stycznia 2015 – czwartek

1 Chełmońskiego 25

2 Kolęda dodatkowa

*************************************************************************

 

Parafia Matki Bożej:

 27.12.2014 (sobota) g. 10.00
1. Czarnieckiego 2 – 4
2. Czarnieckiego 6 – 8 – 10
3. Starowiejska, St. Żwirowa

28.12.2014 (niedziela) g. 15.00
1. Czarnieckiego 12–14–16–18
2. Czarnieckiego 20 – 22
3. Żółkiewskiego 11 – 13

29.12.2014 (poniedziałek) g. 14.30
1. Żółkiewskiego 17 – 19 – 21
2. Chodkiewicza 8 – 10
3. Chodkiewicza 12 – 14
4. Chodkiewicza 16 – 18 – 20

30.12.2014 (wtorek) g. 14.30
1. Chodkiewicza 22 – 24
2. Chodkiewicza 26 – 28 – 30 – 32
3. Chodkiewicza 34 – 38 – 40
4. Chodkiewicza 13 – 15 – 19 – 21

02.01.2015 (piątek) g. 14.30
1. Chodkiewicza 25 – 27
2. Zamoyskiego 1
3. Zamoyskiego 3
4. Zamoyskiego 8 – 10

03.01.2015 (sobota) g. 10.00
1. Kamienna
2. Ocicka 56 – 100, 77 – 101
3. Zamoyskiego 5 (od g. 11.30)
4. Zamoyskiego 7

04.01.2015 (niedziela) g. 15.00
1. Zamoyskiego 9
2. Zamoyskiego 11
3. Zamoyskiego 13

05.01.2015 (poniedziałek) g. 14.30
1. Zamoyskiego 15
2. Zamoyskiego 12 – 16
3. Zamoyskiego 18 – 20
4. Żwirowa 2 – 64

07.01.2015 (środa) g. 14.30
1. Katowicka 6
2. Katowicka 8
3. Opawska
4. Pszczyńska, Katowicka 1A i 2A

08.01.2015 (czwartek) g. 14.30
1. Katowicka 10
2. Katowicka 12
3. Mysłowicka 6 – 8 – 10

4. Mysłowicka 11

09.01.2015 (piątek) g. 14.30
1. Mysłowicka 12 – 14 – 16 – 18
2. Mysłowicka 20 – 22 – 24
3. Mysłowicka 5
4. Mysłowicka 7

10.01.2015 (sobota) g. 10.00
1. Mysłowicka 9
2. Mysłowicka 2, 3, 4, 4A, 1A, 1B,1C
3. Ocicka 37 – 39 – 41 – 43 – 45

11.01.2015 (niedziela) g. 15.00
1. Ocicka 26 – 28 – 30 – 32 – 34 – 36
2. Ocicka 33 – 35
3. Chorzowska, Częstochowska

12.01.2015 (poniedziałek) g. 14.30
1. Mariańska 154 A, B, C, D
2. Mariańska 154 E, F, 156
3. Mariańska 158
4. Pośpiecha, Stara Mariańska

13.01.2015 (wtorek) g. 14.30
1. Anny
2. Mariańska 164 – 166 – 168
3. Żorska 1
4. Żorska 3

14.01.2015 (środa) g. 14.30
1. Żorska 5
2. Żorska 7 – 9
3. Żorska 11 – 13 – 15 – 17
4. Żorska 19 – 21 – 23

15.01.2015 (czwartek) g. 14.30
1. Żorska 25 – 27 – 29
2. Żorska 31 – 33 – 35
3. Żorska 37 – 39 – 41 – 43
4. Żorska 45 – 47

16.01.2015 (piątek) g. 14.30
1. Żorska 49 – 51 – 53 – 55
2. Żorska 57 – 59 – 61 – 63
3. Żorska 65 – 67 – 69 – 71
4. Żorska 73, 20 – 22 – 24

17.01.2015 (sobota) g. 10.00
1. Górna, Chłopska, Jana Pawła II
2. Żorska 26 – 28 – 30 – 32
3. Żorska 34 – 36 – 38 – 40
4. Żorska 42 – 44 – 46

18.01.2015 (niedziela) g. 15.00
1. Żorska 48 – 50 – 52
2. Żorska 56 – 54
3. Kolęda dodatkowa

**************************************************************************

 

Parafia św. Mikołaja:

 

 

 ***************************************************************************

 

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny:

 

 

 

***************************************************************************

 

Parafia św. Jana Chrzciciela:

 

Plan Kolędy 2015

30.12.2014 (wtorek) godz. 9.00

DPS Złota Jesień

 

02.01.2015(piątek) godz. 15.00

1. Lotnicza 6,4,2

2. Lotnicza 8,10,16,14,12

3. Lotnicza 18,20,22,24

 

03.01.2015 (sobota) godz. 14.00

1. Lotnicza 26,28,30,32

2. Lotnicza 34,36,38,25; Rodziewiczówny

3. Lotnicza 49,47,45,43,41

 

04.01.2015 (niedziela) godz. 14.00

1. Lotnicza 57,55,53,51

2. Lotnicza 59,61,63,65

 

05.01.2015 (poniedziałek) godz. 15.00

1. Lotnicza 60,58,56,54

2. Lotnicza 52,44,46,48,50

3. Lotnicza 67,69,71,73,75

 

06.01.2015 (wtorek) 

Plebnia

 

07.01.2015 (środa) godz. 15.00

1. Przejazdowa 19,17,15,16,14

2. Przejazdowa 21,23,25,27,24

3. Przejazdowa 33,31,29,45,43

 

08.01.2015 (czwartek) godz. 15.00

1. Nad Koleją, Przejazdowa 1-13,12

2. Elżbiety, Rzemieślnicza 5,3,1

3. Armii Krajowej 1,6; Morawska, Ostrógska, Jana, Karola

 

09.01.2015 (piątek) godz. 15.00

1. Rudzka 78,79,77,75,73,71,61,24

2. Rudzka 55 d,c,b,a

3. Rudzka 59,57,53 (od góry)

 

10.01.2015 (sobota) godz. 14.00

1. Rudzka 46,44,42,40,38,36,34,32

2. Rzemieślnicza 16-4; Rudzka 39,37,35,33

3. Rzemieślnicza 2; Rudzka 41,43,45,47,30,28,28a,26,18,21

 

11.01.2015 (niedziela) godz. 14.00

1. Segeta 23-1

2. Goduli 36-1

 

12.01.2015 (poniedziałek) godz. 15.00

1. Nowary 39-1

2. Zamkowa, Kapuścika

3. Wyglendy 12-2; Rogera 23-1

 

13.01.2015 (wtorek) godz. 15.00

1. Korfantego 36-1, Brzozowa, Opolska

2. Morcinka 1-45; Huzarska

3. Rymera 21-1; Maćkowskiego 29-1

 

14.01.2015 (środa) godz. 15.00

1. Bosacka 32,18,16,14

2. Bosacka 71,56,22,12,10,8

3. Bosacka 41a,41,39a

 

15.01.2015 (czwartek) godz. 15.00

1. Bosacka 39,37a,37

2. Bosacka 45,43

3. Bosacka 33,29

 

16.01.2015 (piątek) godz. 15.00

1. Bosacka 7,23

2. Bosacka 3,5

3. Królewska 2

 

17.01.2015 (sobota) godz. 14.00

1. Królewska 3

2. Królewska 5

3. Królewska 7

 

18.01.2015 (niedziela) godz. 14.00

1. Królewska 36,38,40

2. Królewska 47,45,43,41,39

 

19.01.2015 (poniedziałek) godz. 15.00

1. Królewska 35,33,31,34,32,30,28,26,22,14,12,10,8,6,4

2. Katarzyny, Cygarowa 1-21, Królewska 49

3. Agaty, Cecylii 49-1, Pl.Nałkowskiej

 

20.01.2015 (wtorek) godz. 15.00

1. Książęca 10,9a-1

2. Książęca 2,4,6,8

3. Książęca 16

 

21.01.2015 (środa) godz. 15.00

1. Siwonia 13-27,31,33,35

2. Siwonia 30,28,26,24,22,20

3. Siwonia 32,34,36

 

22.01.2015 (czwartek) godz. 15.00

1. Bielska 11,13,15,17,19

2. Bielska parzyste 12-2; 3,5,7,9

3. Zająca, Agnieszki

 

23.01.2015 (piątek) godz. 15.00

1. Orzeszkowej 19,21,23

2. Orzeszkowej 17,15,13,11

3. Orzeszkowej 10,12,14,5,7,9

 

25.01.2015 (niedziela) godz. 14.00

Kolęda na zaproszenie      

 

****************************************************************************

 

Parafia św. Paschalisa (Płonia):

 27.12.2014 Sobota – od godz. 10:00

ul. Adamczyka, Kanałowa, Leśna. Poznańska, Zaciszna

    o. Joachim – Zaciszna                                 
    o. Barnaba – Adamczyka, Leśna, Poznańska   
    o. Lucjan – Kanałowa 19-30                                         
    o. Eligiusz – Kanałowa 2-17                                        

28.12.2014 Niedziela – od godz. 13:00

ul. Szkolna, Srebrna i Złota

    o. Ezechiel – ul. Srebrna i Złota                                               
    o. Joachim – ul. Szkolna nr 4-18                                             
    o. Eligiusz – ul. Szkolna nr 20-29
    o. Lucjan – ul. Szkolna nr 30-50

 

29.12.2014  Poniedziałek – od godz. 16:00

ul. Badury, Brzeska, Ciemięgi, Chudoby, Fabryczna, Lasoty, Mikołowska, Piaskowa, Poprzeczna, Tomali, Cieszyńska, Zielona,

    o. Marceli – Badury, Ciemięgi, Chudoby, Lasoty, Mikołowska, Tomali, Cieszyńska       
    o. Lucjan– Fabryczna                                                  
    o. Ezechiel – Brzeska, Piaskowa, Poprzeczna, Zielona

 

30.12.2014 Wtorek – od godz. 16:00

ul. Rybnicka

    o. Eligiusz– Rybnicka 26-28                                        
    o. Ezechiel– Rybnicka 19-24                                       
    o. Joachim– Rybnicka 32-72                           
    o. Lucjan – Rybnicka 4a-18 – kolęda od 18.00                        

 

02.01.2015 Piątek – od godz. 16:00

ul. Sudecka (nr parzyste) i Graniczna

    O. Barnaba– Sudecka 4-32                                                     
    O. Lucjan – Sudecka 100-120 i Graniczna                     
    O. Eligiusz– Sudecka 34-64                                        
    O. Ezechiel – Sudecka 68a-96                                     

 

03.01.2015 Sobota – od godz. 10:00

ul. Sudecka (nr nieparzyste)

    O. Barnaba– Sudecka 37-65f                                      
    O. Marceli– Sudecka 71-105b                                      
    O. Joachim– Sudecka 5-35c                                       
    O. Lucjan – Sudecka 107-131                                      

 

04.01.2015 Niedziela – od godz. 13:00

ul. Bydgoska, Gnieźnińska, Łużycka, Mieszka I Raciborskiego, Tarnowska, Śliska

    O. Lucjan – Gnieźnieńska                                                        
    O. Marceli – Tarnowska                                               
    O. Barnaba – Bydgoska, Śliska                                              
    O. Ezechiel – Łużycka, Mieszka I Raciborskiego          

 

05.01.2015  Poniedziałek – od godz. 16:00

„Obora” ul. Czogały (nr parzyste), E. Plater, Leszka Raciborskiego, Smołki

    O. Lucjan – E. Plater                                                   
    O. Ezechiel – Leszka Raciborskiego                            
    O. Barnaba – Smołki                                                              
    O. Marceli – Czogały (nr parzyste)                               

 

07.01.2015  Środa – od godz. 16:00  

„Obora” ul. Drzewieckiego, Markowicka, ks. Przemysława, Czogały (nr nieparzyste)

    O. Marceli – ks. Przemysława                                      
    O. Barnaba – Drzewieckiego                                       
    O. Eligiusz – Markowicka, Czogały (nr nieparzyste)     

 

**********************************************************************************

 

Parafia św. Józefa (Ocice):

 

 

*****************************************************************

 

Parafia św. Apostołów Mateusza i Macieja (Brzezie):

 

 

Parafia św. Jadwigi Śląskiej (Markowice):

 

 

 

Plan wizyt duszpasterskich w dzielnicach Studzienna, Sudół postaramy się zaktualizować jak najszybciej.

 

 

publ. /ps/

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here