Kamil Bednarek zaśpiewa w Pszowie

0

Wokalista już po raz trzeci pojawi się na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury.

- reklama -

W sobotę, 7 marca o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się koncert Kamila Bednarka. Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu koncertu. Jako support wystąpi zespół Roots Rockets.

Kamil Bednarek
Znany również jako MaccaBraa – polski wokalista reggae, kompozytor, autor tekstów i instrumentalista. W latach 2008–2012 wokalista formacji Star Guard Muffin, a od 2012 roku zespołu sygnowanego jego nazwiskiem. W 2010 roku Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu Mam talent! emitowanego przez stację telewizyjną TVN. Na castingu zaprezentował piosenkę "I" z repertuaru Kurta Nilsena. Jednogłośnie przeszedł do kolejnego etapu, na którym zaśpiewał "Tears in Heaven" Erica Claptona. Głosami telewidzów awansował do finału. Po finałowym wykonaniu "Is This Love" Boba Marleya, zdobył 2. miejsce na podium show.

 

 

 

Roots Rockets
Roots Rockets to formacja, która powstała jesienią 2010 roku w Andrychowie, założona została z inicjatywy wokalisty Beniamina Sobańca, początkowo pod nazwą Tybet. Przez burzliwe pierwsze dwa lata działalności skład zespołu zmieniał się wielokrotnie co dostrzegalne było niemalże z koncertu na koncert. Debiutancka płyta RRewolucja zawierająca 10 autorskich piosenek zespołu ukazać się ma wiosną 2013 roku.

/a/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here