
Na niektóre seanse bilety były wyprzedane już od dwóch tygodni.
„50 twarzy Greya” to najbardziej oczekiwany film ostatnich czasów. Obraz jest pokłosiem ogromnego sukcesu komercyjnego jaki przyniosła powieść E.L. James pod tym samym tytułem. Film opowiada historię związku studentki oraz przystojnego milionera. Dramat erotyczny przyciągnął do kin setki ludzi. W Warszawie na premierę udały się dziesiątki celebrytów. Przed kinami można było spotkać osoby znane sprzed telewizyjnych kamer: Karolinę Szostak, Beatę Sadowską, Agatę Niżyńską. Również w Raciborzu przed kinem pojawiło się sporo osób. Na niektóre seanse bilety były wyprzedane już od dwóch tygodni.
Kino Bałtyk zarobi naprawdę sporo na seansie "50 twarzy Greya".
/l/







![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)






![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)







Wywiad siekierą robiony, a dziennikarz z tymi pytaniami to chyba jakiś amator.