
Cyrk Arena zawita do Raciborza 21 marca. Dla Czytelników portalu mamy pięć podwójnych biletów na występ. ROZSTRZYGNIĘTY
Cyrk Arena po raz kolejny rusza w Polskę, aby zabawiać swoim nowym spektaklem całe rodziny. Planuje odwiedzić ponad 200 miejscowości tak, aby jak największa ilość osób mogła zobaczyć nowy program. Wystąpią artyści z Czech, Ukrainy, Rosji i Polski. Pod wielkim namiotem zobaczymy pokazy z dziedziny akrobatyki napowietrznej, gimnastyków drążkach, akrobatów na batucie, żonglerów, clownów, ekwilibrystów, a także trenerów zwierząt.
W tegorocznym programie Cyrk Arena pochwali się się pokazami bardzo rzadko spotykanymi w cyrkach europejskich:
– jedną z największych tresur lwów afrykańskich,
– grupą gimnastyków na drążkach,
– energicznymi akrobacjami na batucie,
– niespotykaną tresurą Gryzoni z Ameryki Południowej.
Ponadto zobaczymy: akrobacje na linie pionowej, trapezie, ekwilibrystykę na drabinach, żonglerkę, clowna. Wystąpią również nasze udomowione zwierzęta: konie, kucyki, wielbłądy, lamy, alpaki, pieski czy osiołek.
KONKURS:
Chcesz wygraj jeden z pięciu podwójnych biletów (osoba dorosła + dziecko do lat 10) na występ Cyrku Arena? Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie:
Kiedy ostatnio Cyrk Arena wystąpił w Raciborzu? Wystarczy podać rok.
Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać "Cyrk", a w treści podać swoje imię i nazwisko. Zwycięzca otrzyma podwójny bilet na występ, który będzie mógł odebrać za okazaniem dowodu osobistego w kasie Cyrku. Rozstrzygnięcie konkursu 19 marca.
Zwycięzcy:
Aneta Jaroszewicz
Szymon Fac
Bożena Pietrzak-Tychy
Tomasz Zaremba
Magdalena Kubiak
Regulamin konkursu:
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.
Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych
/p/




![Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze [ZDJĘCIA] Literacka podróż po Włoszech, czyli spotkanie z Gregiem Krupą w Strzesze](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/greg-krupa-rck-w-punkt.jpg)
![Spotkanie z Mają Adamik w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Spotkanie z Mają Adamik w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/maja-adamik-13.jpg)






![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)
![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)
![Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] [WIDEO] Saksofon bohaterem koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/koncert-umuzykalniajacy-rck.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)











