Praca w Niemczech. Opieka nad osobami starszymi

0

Wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Dojazd do miejsca pracy zapewnia firma.

Firma ProSenior specjalizuje się w pośrednictwie pracy na terytorium Niemiec. Jeśli interesuję Cię opieka nad osobami starszymi czy niepełnosprawnymi to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się świadczeniem właśnie takich usług. Zdajemy sobie sprawę iż osoby starsze często schorowane i samotne potrzebują niezwykłej troski i zrozumienia aby móc godnie a często również aktywnie spędzać czas. Dlatego nasza doświadczona i najlepsza kadra pracownicza  zatrudnia osoby, które będą świadczyły jak najlepszą opiekę.

- reklama -

Przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski. Osoby zainteresowane zapraszam do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoba podejmująca z nami współpracę, nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Nasza firma zajmuje się organizacją przejazdu do i z Niemiec. Firma ProSenior ponadto gwarantuje dodatkowe ubezpieczenie medyczne na terenie Niemiec. Zakwaterowanie i wyżywienie pokrywa rodzina osoby starszej, której jest świadczona usługa. Nasi pracownicy są zatrudniani w sposób legalny na podstawie umowy zlecenie co reguluje polskie prawo. Dbamy również o ich bezpieczeństwo, bardzo dokładnie sprawdzamy wszystkie miejsca gdzie mamy zamiar wysłać opiekunów oraz zapewniamy im wsparcie doskonałych koordynatorów. Dbamy o to aby opisy naszych miejsc pracy były zgodne ze stanem faktycznym. Nasi opiekunowie mają możliwość zgłoszenia preferencji i na ich podstawie staramy się dobrać jak najlepszą ofertę. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Przed rozpoczęciem współpracy pracownik dokładnie pozna zakres swoich obowiązków.

 

 

Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy znajomości języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Bardzo przydatne będą wszelkiego rodzaju referencje oraz zaświadczenia o odbytych kursach (np. kurs pierwszej pomocy). Osoba chcącą podjąć z nami współpracę musi być dyspozycyjna przez okres dwóch miesięcy albowiem tyle wynosi standardowy minimalny okres zatrudnienia. Jeśli podopieczny i opiekun wyrażają chęć dalszej współpracy pobyt można przedłużyć o kolejne dwa miesiące.

Oczekiwanie na odpowiednią ofertę nie jest stałe ale zazwyczaj mieści się w przedziale od jednego do czterech tygodni. Jest to czas na przedstawienie ofert rodzinom w Niemczech, które pragną zatrudnić osobę z Polski do opieki nad starszą bądź niepełnosprawną osobą. Jeśli mówimy biegle w języku niemieckim oraz posiadamy duże doświadczenie to zwiększamy swoją szansę na szybsze znalezienie odpowiadającej oferty.

 

 
Aby dołączyć do grona naszych pracowników
trzeba wejść
na stronę internetową
www.prosenior24.pl
i wypełnić formularz kontaktowy,
można również kontaktować się
mailowo lub telefonicznie.

 

Nasi pracownicy mają zagwarantowane uczciwe wynagrodzenie wahające się w przedziale 840-1350 euro. Jest to uzależnione między innymi od poziomu znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w zawodzie oraz od zakresu obowiązków. Większe wynagrodzenie dostaniemy również pracując w Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok czy Wielkanoc. Nasza firma dba o komfort psychiczny zarówno opiekunów jaki i osób starszych dlatego zależy nam aby pracownicy podejmowali z nami współpracę na stały okres co jest ważne, bo wtedy osoba starsza nie będzie zmuszona do częstego przyzwyczajania się do nowych opiekunów.

 

 

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here