Konkurs: wygraj wejściówkę na pokazy kaskaderów w Raciborzu!

0

Kaskaderzy wystąpią w Raciborzu 12 maja. W konkursie do rozdania mamy aż 10 wejściówek! ROZSTRZYGNIĘTY

 

- reklama -

We wtorek, 12 maja na stadionie OSiR w Raciborzu odbędzie się wyjątkowe show. Odbędzie się tutaj widowisko w wykonaniu kaskaderów Street Oweners z Polski i Czech.

Pokazy rozpoczną się o godz. 18.00. Kasy będą czynne w dniu pokazu od godziny 17.00. 

 

 

 

Streets Owners

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem- Tonda Paroubek & Friends – udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts. Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa – to fundament, na którym powstał projektStreets Owners

Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie… Samochody, motocykle, quady – akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika. Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru – amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie
przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych.

Wyjątkową atrakcję stanowią ewolucje motocyklowe Globe of Death… w stalowej kuli o średnicy zaledwie 5mb trójka śmiałków dokonuje rzeczy niemożliwych. Niesamowita precyzja, dokładność i samodyscyplina. Nadludzka zdolność do koncentracji i podzielności uwagi – musisz to zobaczyć.

 

 

KONKURS:

 

Dla Czytelników portalu raciborz.com.pl mamy 10 wejściówek na pokazy! Aby wygrać jedną z nich należy odpowiedzieć na pytanie: czy grupa kaskaderów Street Owners występowała już wcześniej w Raciborzu? Jeśli tak, to proszę podać rok.

 

Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości proszę wpisać "Kaskaderzy", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 7 maja. 

 

Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową. Wejściówki będzie można odebrać w kasie stadionu OSiR bezpośrednio przed imprezą.

 

Zwycięzcy:

Roman Bednarz
Edyta Macul
Mirosław Gomółka
Piotr Fiegel
Klaudia Seyfried
Ilona Kuźmińska
Bożena Hajduczek
Angelika Jasińska
Anna Tracz-Bednarz
Mateusz Małecki

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi.
O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/ 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here