7. Masa Krytyczna pod hasłem „Połączmy to elegancko!”

0

Rowerzyści apelują do władz miasta o "sensowne połączenie dróg rowerowych w mieście w jeden spójny i bezpieczny system komunikacji".

14 czerwca ulicami miasta przejedzie 7. Raciborska Rowerowa Masa Krytyczna. Rowerzyści wyruszą o godz. 15.00 z dziedzińcu Zamku Piastowskiego. Przejazd odbędzie się pod hasłem "Połączmy to elegancko!".

- reklama -

– Z jednej strony apelujemy bowiem do władz o sensowne POŁĄCZENIE dotychczasowych dróg rowerowych w mieście w jeden spójny i bezpieczny system komunikacji. Równocześnie z drugiej strony udowadniamy, że na rowerze można jeździć elegancko – dlatego prosimy Was w tym roku o założenie pięknych sukienek/garsonek, wielkich kapeluszy, wypastowanych lakierek, szykownych marynarek, kolorowych krawatów/muszek, czystych koszul i innych luksusowych dodatków, najbardziej elegancki strój nagrodzimy nie tylko brawami! Pokażemy w ten sposób, że rower może być używany codziennie. że można nim jeździć do pracy, na zakupy czy randkę, bo to nie jest tylko rekreacyjny środek transportu – mówi Leszek Szczasny z Raciborskiej Inicjatywy Rowerowej SOFT CITY.

Przejazd zakończy się również na zamkowym dziedzińcu.

 

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here