Restauracja Braxton Zamkowa – już otwarta!

0

Idealne miejsce na spotkanie ze znajomymi i w gronie rodzinnym. Restauracja Braxton Zamkowa otworzyła swe podwoje.

 
Restauracja Braxton Zamkowa
Racibórz
ul.Zamkowa 2

Rezerwacje tel. 32/ 666 00 01

- reklama -

www.braxton.pl
facebook.com/BraxTon.Raciborz

 

Restauracja Braxton Zamkowa to naprawdę niepowtarzalne miejsce na mapie w regionie. Mury, w których mieści się restauracja nadają wyjątkowego charakteru każdemu spotkaniu. Każde z nich będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Swoją działalność restauracja rozpoczęła w maju tego roku. To miejsce, do którego warto zajrzeć. Nie tylko spędzimy tutaj czas w miłej i wyjątkowej atmosferze, ale także skosztujemy przepysznych potraw. Potrawy tworzone są w oparciu o tradycyjne receptury. Do dyspozycji gości jest doświadczony szef kuchni oraz miła obsługa.

Restauracja Braxton Zamkowa to miejsce idealne na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Tajemnicze pomieszczenia mieszczące się w podziemiach Zamku Piastowskiego, przyciągną Państwa niepowtarzalnym wnętrzem, nastrojowym klimatem oraz wykwintnym menu.

Zachęcamy Państwa również do organizacji spotkań biznesowych a także mniejszych imprez okolicznościowych, urodzin, rocznic i wesel w kameralnym gronie. Oprócz Restauracji do dyspozycji Państwa oddajemy Salę Pałacową mieszczącą do 40 osób a także ogródek letni na zamkowym dziedzińcu.

 

 

 

 

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here