Piknik w Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

0

Plenerową uroczystość zorganizowano z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka w ogrodzie placówki położonym od strony ulicy Długiej.

 

- reklama -

 

 

Podopieczni Ośrodka Dziennego Pobytu, Rehabilitacji i Edukacji Dzieci Niepełnosprawnych przy Raciborskim Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  przy ul. Rzeźniczej świętowali wspólnie z rodzicami połączone uroczystości z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca oraz przypadającego dzisiaj Dnia Dziecka. Plenerową uroczystość zorganizowano w ogrodzie placówki położonym od strony ulicy Długiej.

Uroczystości uświetniły występy dzieci, które wspólnie z terapeutami RCRON i słuchaczami Medycznej Szkoły Policealnej Województwa Śląskiego zaprezentowały przedstawienie "Czerwony Kapturek" oraz zaśpiewały rodzicom okolicznościowe piosenki. Każde z dzieci niezależnie od swoich możliwości włożyło w występ całe serce wzbudzając aplauz i uznanie wśród zgromadzonej publiczności.

 

Imprezę uświetniły domowe wypieki wykonane przez rodziców dzieci, słodycze ufundowane przez firmę ,,MIESZKO" oraz pyszne kiełbaski przekazane przez Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Ernestyn Janeta z Lubomi. W radosnej i wesołej atmosferze pracownicy Centrum wraz z rodzicami i dziećmi spędzili świąteczne, słoneczne przedpołudnie.

 

RCRON

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here