Literaci na start! Konkurs literacki z Raciborzem w tle

0

Wszyscy miłośnicy pisania do wzięcia udziału w konkursie literackim „Racibórz prozą zaczarowany”. Tematyka prac jest dowolna, jednak trzeba pamiętać, by była w jakimś stopniu związana z Raciborzem.

Po ubiegłorocznym sukcesie konkursu, postanowiliśmy ponownie dać raciborzanom szansę zaprezentowania swojego literackiego talentu. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Nie liczy się wiek ani doświadczenie, a jedynie lekkie pióro oraz pomysł na interesującą i oryginalną fabułę, która oczaruje jury konkursu. Uczestnicy na udowodnienie jurorom, że nikt nie może się z nimi równać, gdy w grę wchodzi snucie fascynujących opowieści, mają nie mniej niż 5 i nie więcej niż 10 stron maszynopisu.

- reklama -

Pracę należy przesłać lub dostarczyć w wersji papierowej w trzech egzemplarzach oraz w wersji elektronicznej zapisanej w formacie doc. lub docx. na nośniku CD, na adres Organizatora: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla, ul. Jana Kasprowicza 12, 47-400 Racibórz.

Na zgłoszenia czekamy do 23 października 2015r. Szczegółowe informacje są zawarte w regulaminie konkursu dostępnym w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu i na stronach internetowych www.raciborz.pl i www.biblrac.com.pl.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here