Policja i młodzież wspólnie wybili rytm wolnych serc

0

Funkcjonariusz KPP Racibórz z komendantem P. Zającem na czele w ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki wspólnie z młodzieżą z ekonomika , zachęcali do przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej.

W czasie zorganizowanego z tej okazji spotkania z uczniami, promowano postawy i wartości wolne od uzależnień. Młodzież odczytała odezwę społeczności PaT oraz wspólnie wybito rytm "Wolnych serc".

- reklama -

 

 
 
 
 

 

Ci, którzy wzięli udział w happeningu z pewnością nie narzekali na brak atrakcji.  Niespodzianką dla wszystkich uczestników był specjalny gość , muzyk, wokalista znany z wielu koncertów Jarosław Wajk. Do przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej, wspólnie z policjantami, zachęcali także uczniowie, którzy zaangażowali się w konkurs plastyczny promujący życie bez uzależnień.  Kulminacyjnym momentem było odczytanie odezwy społeczności PaT skierowanej do wszystkich pokoleń, grup zawodowych i społecznych. Uczestnicy happeningu wspólnie  przez minutę wybijali rytm wolnych serc. Całość spotkania uświetnił koncert Jarosława Wajka przeplatany wspomnieniami piosenkarza z okresu wielu lat na scenie. Szef raciborskiej policji chce także promować inicjatywę i myśl PaT wśród pozostałej młodzieży powiatu raciborskiego licząc na wsparcie Prezydenta Miasta Raciborza i Starosty Raciborskiego w realizacji działań w ramach projektu PaT.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here