Kornowac prosi o racjonalne korzystanie z wody

0

Upały powodują, że częściej sięgamy do kranu, to natomiast powoduje okresowe spadki ciśnienia wody. Dlatego Urząd Gminy Kornowac prosi o ograniczenie wody w celu podlewania roślin.

W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami  i zwiększonym zużyciem wody, zwłaszcza w godzinach popołudniowych i w weekendy, występują okresowe spadki ciśnienia wody. W związku z powyższym prosimy mieszkańców sołectwa Kornowac i Pogrzebień o:
– racjonalne korzystanie z wody wodociągowej;
– ograniczenie zużycia wody w celu podlewania roślin oraz napełniania basenów.

- reklama -

Jednocześnie informujemy, że Zakład Wodociągów i Kanalizacji  Sp. z o.o. w Raciborzu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponuje usługę napełniania basenów poprzez opomiarowane hydranty bezpośrednio z sieci wodociągowej.Koszt takiej usługi w okresie poniedziałek – piątek w godzinach 7-21 obejmuje tylko koszt zużytej wody na napełnienie basenu.Jednocześnie informujemy, że wykonanie usługi zależne jest od możliwości technicznych w danej miejscowości (Kornowac, Pogrzebień). Ze względów organizacyjnych niezbędne jest wcześniejsze telefoniczne uzgodnienie terminu oraz złożenie odpowiedniego zlecenia (druk do pobrania na stronie http://zwik-rac.com.pl) w siedzibie spółki przy ul. 1 Maja 8 (Biuro Obsługi Klienta) Więcej informacji udziela Biuro Obsługi Klienta nr tel. (32) 415 30 33 wew. 238 lub 269 po godz. 15 pod nr (32) 415 30 33 wew. 210.

 UG Kornowac

publ. /l/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here