Wkrótce modernizacja ulicy Zborowej

2

W ramach modernizacji drogi ma zostać położona nowa jezdnia, chodniki. Wykonawca zadba również o chodniki i odwodnienie.

Miasto Racibórz rozpisało właśnie przetarg na przebudowę ulicy Zborowej (od ulicy Młyńskiej do ulicy Mickiewicza). Długość odcinka, który będzie remontowany wynosi 115,5 metrów. Firma, która będzie realizować zadanie będzie musiała zadbać o jezdnię asfaltowobetonową o szerokości 4 do 5,2 metra o powierzchni 612 metrów kw. Zadanie będzie realizowane na ponad 160 metrach kw. już istniejącej podbudowy. Pozostała część jezdni ma zostać położona na nowej podbudowie tłuczniowej. Ponadto w ramach realizowanej inwestycji zamontowane ma być ponad 200 metrów krawężników i położone 293 metry kw. kostki granitowej oraz chodnika z płyt granitowych. Na zmodernizowanej drodze znajdzie się odwodnienie w postaci studzienek ściekowych. Przedsiębiorstwo, które wygra przetarg będzie musiało również postarać się o oznakowanie organizacji ruchu drogowego w postaci 13 tablic pionowych oraz oznakowania poziomego. Termin zakończenia robót wyznaczono na 30 września.

- reklama -

/l/

- reklama -

Odśwież swoją przestrzeń Więcej artykułów branżowych >>

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

2 KOMENTARZE

  1. jak

    Cyt.:”na przebudowę ulicy Zborowej (od ulicy Młyńskiej do ulicy Kopernika).” nie wiedziałem, że zborowa ciągnie się aż na Starą Wieś.

  2. autor

    Oczywiście do ulicy Mickiwecza, a nie Kopernika. Za pomyłkę bardzo przepraszam i dziękuję, że zwrócono mi na nią uwagę.

    Z wyrazami szacunku Autor

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here