Kuźnia Raciborska z dofinansowaniem światłowodu

0

Kwota o jaką zabiegał Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej to 467.346,43 zł. Prace związane z położeniem światłowodu i konfiguracją sprzętu sieciowego mają być zakończone do 31 grudnia 2015r.

21 lipca do Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej wpłynęła informacja ze Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach o przyznaniu dotacji na budowę sieci światłowodowej w celu zapewnienia korzystania z usług szerokopasmowego dostępu do Internetu dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudach oraz Punktu Bibliotecznego w Jankowicach.

- reklama -

Kwota o jaką zabiegał Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej to 467.346,43 zł. Dotacja będzie przeznaczona na prace inwestycyjne związane z położeniem kabla światłowodowego na odcinku Nędza – Jankowice – Rudy, oraz Nędza – Kuźnia Raciborska. Przepustowość łączy internetowych, które otrzymają w/w jednostki to 102400/102400 kbit/s. Prace związane z położeniem światłowodu i konfiguracją sprzętu sieciowego mają być zakończone do dnia 31.12.2015r.

 

UM Kuźnia Raciborska

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here