Konkurs: wygraj książkę „Sobotnia szkoła piękności”!

0

Zapraszamy do udziału w konkursie portalu raciborz.com.pl i księgarni Dom Książki. Nagrodą książka "Sobotnia szkoła piękności". ROZSTRZYGNIETY

 

- reklama -

 

 

Kolejna książka zmarłej przedwcześnie autorki Zupy z granatów oraz Wody różanej i chleba na sodzie. O miłości i próbie ocalenia kultury narodowej na emigracji.Zadi Heirati mieszka z córką w Buenos Aires w budynku dla irańskich emigrantów, nazwanym Anna Karenina. Tam, z grupą współlokatorów, wspólnie czytają literaturę piękną. By podtrzymać na emigracji irańską kulturę i tradycję, kontynuują starożytny zwyczaj snucia opowieści. Przywołują najważniejsze, wzruszające wspomnienia z życia, głównie dotyczące różnych odcieni miłości: nieszczęśliwej, rodzicielskiej, homoseksualnej, do ojczyzny. Kiedy Margaret Thatcher wypowiada wojnę Argentynie, w budynku pojawia się tajemnicza lokatorka, która nie przedstawia się prawdziwym nazwiskiem…


KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Raciborza należy odpowiedzieć na pytanie:

 

Ile księgarń liczy nasza sieć Dom Książki ?

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected] W temacie maila wpiszcie "Sobotnia szkoła piękności". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 12 sierpnia. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Wodzisławiu (Rynek).

 

 

 

 

 


Regulamin konkursu:

 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here