Konkurs promujący miasto podczas półmaratonu

0

30 sierpnia, podczas raciborskiego półmaratonu dla uczestników, którzy pomyślnie ukończą cały dystans przewidziano konkurs promujący miasto. Zwycięzcy mogą zdobyć: telewizor, skuter lub rower.

Powodów do regularnego biegania jest wiele: zdrowie, lepsze samopoczucie, zgrabna sylwetka, a w przypadku I RAFAKO Półmaraton Racibórz także cenne nagrody rzeczowe. Niedziela, 30 sierpnia w Raciborzu zapowiada się bardzo interesująco. Na ten dzień zaplanowano I RAFAKO Półmaraton Racibórz. Wraz z amatorami biegów długodystansowych pobiegną członkowie Fundacji Spartanie Dzieciom. Spartanie poprzez swój udział będą zbierać pieniądze na dalsze leczenie i rehabilitację 15-letniej Magdy Główki z Raciborza. Ich udział będzie nie lada atrakcją dla oglądających i dopingujących półmaratończyków, ponieważ pobiegną we wspaniałych strojach spartańskich wojowników. Nie będzie to jedyna atrakcja związana z tym przedsięwzięciem. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla samych uczestników biegu.

- reklama -

Każdy z zawodników, który pomyślnie pokona cały dystans przekraczając linię mety będzie mógł wziąć udział w konkursie promocyjnym. – Celem konkursu jest promocja Miasta Racibórz oraz popularyzacja sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu – mówi Magdalena Czech- Majer, kierownik Referatu Kultury, Sportu i Promocji w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu w raciborskim Urzędzie Miasta. Nagrodami głównymi w konkursie będą: telewizor 50-calowy, skuter oraz rower miejski typu cruiser.

Warunkami udziału w konkursie są: zgłoszenie uczestnictwa w I RAFAKO Półmaraton Racibórz  na stronie STS-Timing- http://sts-timing.pl/polmaratonraciborz/index.php do 24.08.2015 r. oraz opłacenie opłaty startowej. Następnie, ukończenie biegu w określonym w regulaminie czasie, udzielenie prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe. Kupon z pytaniem uczestnik otrzyma w trakcie odbioru pakietu startowego. Szczegóły oraz regulamin związane z konkursem dostępne będę wkrótce na stronie internetowej: http://www.raciborz.pl/miasto_raciborz/polmaraton.html.

Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media

***
I RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia 2015 roku. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here