
W niedzielę strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze lasu w Nędzy. Z ogniem walczyło aż siedem zastępów. Pomagał także samolot.
W niedzielę, 9 sierpnia strażacy gasili pożar w Nędzy. Ogień pojawił się w lesie około godz. 16.00. Na miejsce skierowano 2 zastępy PSP z Raciborza oraz 5 zastępów OSP z terenu gmin Kuźnia Raciborska i Nędza. Płonęły 2 ary lasu. Pomógł samolot, który dokonał zrzutu wody.
- reklama -
fot. OSP Kuźnia Raciborska
/p/
- reklama -




![Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/krzysztof-piersa.jpg)












![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Zakład Karny z Raciborza wygrał siatkarski turniej służb mundurowych [ZDJĘCIA] Zakład Karny z Raciborza wygrał siatkarski turniej służb mundurowych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/turniej-siatkowki-sg.jpg)








