Zajęcia z decoupage zakończyły Letnią Akcję Zamkowe Zuchy

0

W piątkowe przedpołudnie na Zamku Piastowskim w Raciborzu, odbyło się ostatnie już spotkanie w ramach Letniej Akcji Zamkowe Zuchy 2015.

 

- reklama -

 

 

Uczestnicy wzięli udział w zajęciach z decoupage, które poprowadziła Daniela Widota z Domu Kultury w Łańcach. Decoupage polega na naklejaniu wzoru z papieru i pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu. W zamyśle ma on wyglądać jak namalowany.

Tegoroczne zajęcia odbyły się  jako cykl spotkań warsztatowych dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „Zręczne Skarby raciborskiej ziemi”. Dzieci to prawdziwy „Skarb” a wszystkie dzieci są nasze. Zajęcia nawiązywały do ostatniego promocyjnego folderu „Skarby raciborskiej ziemi”, którego przypomnijmy wydawcą jest Powiat Raciborski. Celem akcji było wyrobienie u dzieci umiejętności manualnych a nie tylko sprawności fizycznej.

Zajęcia z decoupage były ostatnimi jakie przygotowaliśmy w ramach Letniej Akcji Zamkowe Zuchy 2015 dla naszych milusińskich. Zapraszamy do licznego udziału w kolejnych przedsięwzięciach organizowanych przez Zamek Piastowski w Raciborzu.

 

zamekpiastowski.pl

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here