Goblikon 2015 – miłośnicy fantastyki zjechali do Raciborza

2

Wojny mitów – pod takim hasłem odbywa się Raciborski Konwent Miłośników Fantastyki i RPG Goblikon 2015. W tym roku uczestnicy konwentu spotkali się w Gimnazjum nr 5.

Konwent Miłośników Fantastyki i RPG "Goblikon" organizowany jest od 2003 roku przez klub Bastion, który na co dzień działa przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej. Za każdym razem uczestnicy konwentu spotykają się w innej szkole. Tym razem szkołą tą jest Gimnazjum nr 5 w Raciborzu.

- reklama -

Tradycyjnie już miłośnicy fantastyki mogą wziąć udział w wielu prelekcjach o tematyce historyczno-kulturalnej i związanej z RPG, spotkaniach z autorami i wydawcami fantastyki. Przygotowano dla nich wiele turniejów gier karcianych, planszowych, figurowych, sesje RPG oraz LARP-y.  

 

 

 

/p/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. kiedys na gobikonie to byly tlumy… naprawde swietna impreza. Sciagala nawet ludzi, ktorzy obok gatunku fantasy nawet nie siedzieli, a po prostu przychodzili ciekawi co to… milo bylo widziec, ze część z nich wracała. teraz jest to impreza, na którą samemu nie warto przychodzić, a szkoda… Fajnie było, ale się zdupcyło. Pozdro dla najlepszego organizatora ever RA…..thora!

  2. Przecież Rathor był koordynatorem tylko raz w 2006 roku… I według wielu była to najgorsza edycja. W tamtym czasie liczba uczestników oscylowała koło 120-140, teraz było prawie 180 więc impreza się rozrasta zamiast maleć. Potem Rathor pomagał trochę w 2011 i 2013 roku i tyle. Nie wiem kim jesteś idioto ale siejesz niepotrzebny ferment.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here