Zgłoszenia do konkursu „Ekokarlik” do 31 sierpnia!

0

WFOŚiGW w Katowicach chce wyróżnić przedsiębiorców oraz jednostki samorządowe, które realizują przedsięwzięcia z zakresu ochrony środowiska.Do 31 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do nowego konkursu organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Fundusz chce w ten sposób wyróżnić przedsiębiorców oraz jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa śląskiego, realizujące szeroko pojęte przedsięwzięcia z zakresu ochrony środowiska. Nagrodami będą: statuetka i tytuł "Ekokarlik" oraz możliwość posługiwania się logo konkursu i zdobytym tytułem.

Jury oceniać będzie przede wszystkim: potwierdzoną różnymi wskaźnikami skuteczność działań środowiskowych, zastosowanie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań wdrażanych celem podniesienia poziomu ochrony środowiska oraz inicjatywy promujące działania na rzecz ochrony środowiska. Konkurs rozstrzygnięty zostanie we wrześniu 2015 roku.

- reklama -

– Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach od wielu lat przyznaje nagrody za działalność na rzecz ochrony środowiska i gospodarki wodnej – powiedział prezes Funduszu – Andrzej Pilot. Dodał, że w stały kalendarz nagradzania w Funduszu wpisały się już „Zielone czeki”, które są przyznawane z okazji Dnia Ziemi osobom fizycznym oraz konkurs „EkoAktywni” – dla pozarządowych organizacji ekologicznych. – Teraz Fundusz chce nagrodzić wyróżniających się przedsiębiorców i jednostki samorządu terytorialnego – stwierdził Prezes Pilot.

Regulamin konkursu, karta zgłoszenia na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach>>

/p/

 

 

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach". 

————————————————

 Zobacz również inne materiały o tematyce ekologicznej na:

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here