Wspólny sukces policjantów z Raciborza i Rybnika

0

Dwaj sprawcy dokonali kradzieży z portfela karty bankomatowej, a następnie przy jej użyciu dokonali włamania do konta powodując u poszkodowanej straty 1000 złotych. Już są w rękach policji.

Zatrzymanie dwóch sprawców kradzieży i kradzieży z włamaniem w wieku 16 i 31 lat to efekt współpracy policjantów z Raciborza i Rybnika. Do zdarzenia doszło 22 sierpnia br. na terenie powiatu głubczyckiego. Wtedy to dwaj sprawcy dokonali kradzieży z portfela karty bankomatowej, a następnie przy jej użyciu dokonali włamania do konta powodując u poszkodowanej straty 1000 złotych.

- reklama -

Raciborscy kryminalni już w kilka godzin po otrzymaniu informacji o przestępstwie trafnie wytypowali osoby związane z tym zdarzeniem,  jak również ustalili miejsce pobytu sprawców na terenie Rybnika. Informację tą niezwłocznie dyżurny raciborskiej komendy przekazał dyżurnemu policji w Rybniku, który na miejsce skierował patrol policji. W wyniku szybkich działań oraz trafnej informacji policjanci z Rybnika  w dniu 23 sierpnia br. zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 16 i 31 lat obaj mieszkańcy Raciborza.  Mężczyźni  zostali przekazani raciborskim stróżom prawa. 31-latkowi za kradzież i kradzież z włamaniem grozi nawet 10-letni pobyt w więzieniu. Natomiast o losie 16-latka zdecyduje Sąd Rodzinny. Pieniądze częściowo zostały odzyskane.

 

KPP Racibórz

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here