Trzej tenorzy na Zamku Piastowskim

0

Bartosz Kulczyk, Mirosław Niewiadomski i Kordian Kacperski to artyści wielkiego formatu, którzy dali pokaz swoich nieprzeciętnych umiejętności wokalnych na dziedzińcu raciborskiego zamku.
Brunetki blondynki”, „O sole Mio”, „Wielka sława to żart”, „Love me tender”, czy „Aria Tassila” – te wielkie przeboje można było usłyszeć w piątkowe popołudnie 28 sierpnia 2015 r. na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Przed raciborską publicznością, na scenie plenerowej zaprezentowało się trzech sławnych tenorów związanych z Teatrem Muzycznym w Poznaniu – Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski oraz Kordian Kacperski. W trakcie koncertu przez zamkowy dziedziniec przewinęło się blisko 2000 osób. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Mimo, że koncert odbył się w ostatni piątek wakacji melomanów nie zabrakło. W programie koncertu nie zabrakło również przebojów, które wykonawcy przygotowali specjalnie z myślą o tym koncercie. Całość poprowadził konferansjer – tenor Bartosz Kuczyk, który piękną muzykę ubarwił dobrym dowcipem i anegdotami, towarzysząc widzom w zapierającej dech w piersiach wędrówce po krainie czarującej muzyki. Na muzyczne pożegnanie wakacji zaprosiła Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

- reklama -

 

 Na Piastowskim Zamku w piątek zaśpiewało dla raciborzan trzech tenorów o ogólnopolskiej renomie. (foto. Zamek)

 

 

Zamek Racibórz

 

publ. /l/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here