Konkurs: wygraj bilet na film „Everest 3D” w Kinie Bałtyk!

7 września odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Everest" w wersji 3D. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać bilety na film. ROZSTRZYGNIĘTY

"Everest"

- reklama -

Rok 1996. Podczas wspinaczki na najwyższy szczyt świata członkowie ekspedycji stawiają czoło potężnej burzy śnieżnej.

reżyseria: Baltasar Kormákur
scenariusz: Lem DobbsSimon BeaufoyMark MedoffJustin IsbellWilliam Nicholson
gatunek: Przygodowy, Thriller
produkcja: Islandia, USA, Wielka Brytania
premiera: 18 września 2015 (Polska) 2 września 2015 (świat)

 

 

 

KONKURS:

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na przedpremierowy pokaz filmu "Everest" w Kinie Bałtyk w Raciborzu. Film wyświetlony zostanie 7 września o godz. 20.00 w wersji 3D. Ogólnopolska premiera filmu będzie miała miejsce 18 września, a w Kinie Bałtyk będzie można go obejrzeć od 25 września.

Aby wygrać podwójny bilet na przedpremierowy pokaz filmu "Everest" należy odpowiedzieć na pytanie: w którym roku w Kinie Bałtyk w Raciborzu odbył się pierwszy seans przy wykorzystaniu technologii 3D?

Rozstrzygnięcie konkursu 3 września! Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości proszę wpisać "Everest", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko.

Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową.

 

ZWYCIĘZCY: Krystyna Gąsior, Magdalena Szymura

 

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

 

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here