Innowator Śląska 2014 dla firmy Sunex S.A. z Raciborza

0

Podczas konferencji w Chorzowie firma Sunex otrzymała tytuł Innowatora Śląska 2014 w kategorii średni przedsiębiorca za pompę ciepła Nexus.

 

- reklama -

 

W konferencji uczestniczyła Irena Żylak, zastępca prezydenta Raciborza. Wśród najważniejszych zagadnień poruszanych w trakcie konferencji znalazły się wyzwania związane z rozwojem i zarządzaniem miastami, uwzględniające trendy w sektorze ICT, ale także tematy dotyczące innowacyjnych rozwiązań i stosowania dobrych praktyk przez firmy. Spotkanie świata nauki, biznesu i samorządu było wspaniałą okazją do uhonorowania najbardziej innowacyjnych firm nagrodami INNOSILESIA. Tytułem Innowator Śląska 2014 w kategorii średni przedsiębiorca nagrodzono raciborską firmę SUNEX S.A. za pompę ciepła NEXUS. Konkurs organizowany był przez Górnośląską Agencję Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Sunex S.A. to producent innowacyjnych rozwiązań w branży grzewczej opartej o odnawialne źródła energii. Nagrodzona pompa ciepła NEXUS jest odpowiedzią firmy SUNEX na dynamiczny rozwój oraz wzrost zainteresowania urządzeniami wykorzystującymi odnawialne źródła energii. Pompa ciepła NEXUS to ekonomiczne i wydaje źródło ciepła. Dedykowana jest szczególnie dla instalacji centralnego ogrzewania domów jednorodzinnych. Posiada klasę energetyczną A+, a kompaktowa obudowa zapewnia łatwy montaż. Nowoczesny sterownik sprawia, iż może pracować w każdych warunkach klimatycznych. Dodatkowo dzięki aplikacji można sterować jej pracą online.

 

źródło: UM Racibórz

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here